[Dialogista] darksonik

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie dialogistów

darksonik

Dialogista

Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2021, 00:01

DiscordID: (np. @darksonik#2137)
Link do filmu:

Link do scenariusza:
https://docs.google.com/document/d/1DHV ... 7cNpw/edit

Cześć, jestem Kacper! Studiuję filologię angielską i wiążę swoją przyszłość z tłumaczeniami wszelakiego rodzaju :D Gdzieś po drodze uznałem, że pisanie dialogów może pomóc mi nieco polepszyć mój warsztat językowy, jednak okazało się że oprócz tego daje mi to sporo frajdy i postanowiłem spróbować szczęścia rekrutując się do NK c:
Awatar użytkownika
nouwak

Dialogista (rekruter)

Dźwiękowiec (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 109
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:28

Cześć, Kacper! Widać, że masz duże obycie językowe. Co filologia, to jednak filologia. Dialogi, są przyjemne, naturalne, nie boisz się parafrazować, ani kombinować, zachowując sedno wypowiedzi. Jestem też pozytywnie zaskoczony kłapami. Pierwsza połowa scenariusza zgadzała się chyba co do sylaby. W drugiej mam wrażenie, że czasem gdzieś była jedna czy dwie różnicy, ale dalej aktorzy są w stanie się zmieścić przy takiej drobnej różnicy. Parę małych uwag dodałem, ale to bardziej propozycje ujęcia czegoś inaczej, albo moje czepialstwo. Aż mi ciężko dać jakieś konstruktywne uwagi, bo było bardzo dobrze. Sam scenariusz też schludny i czytelny.

Dłużej nie przedłużając, przyznaję rangę Dialogisty i witam w grupie :) Zapraszam do brania udziału w projektach, albo wręcz inicjowaniu swoich.
Jestę ustonogię.
Zablokowany