Rekrutacja na dialogistę[JackTheRipper]

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie dialogistów

Awatar użytkownika
JackTheRipper

Dialogista (młodszy)

Posty: 11
Rejestracja: 21 sty 2021, 14:39

DiscordID: @JackTheRipper#6727
Link do filmu:

Link do scenariusza:
https://docs.google.com/document/d/1d0T ... sp=sharing

Pomyślałem, że się zgłoszę bo mam ciekawe pomysły na tłumaczenia oraz bardzo mi się podoba wasza twórczość i chciałbym być jej częścią
Ostatnio często piszę tłumaczenia na polskiej wikipedii Darksiders i bardzo to lubię
Ostatnio zmieniony 22 sty 2021, 12:43 przez JackTheRipper, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Witam!
Proszę o podanie prawidłowego Discord ID, to należy do rekrutera i nie wypada się podszywać :3
Z góry dziękuję i życzę powodzenia <3
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Awatar użytkownika
JackTheRipper

Dialogista (młodszy)

Posty: 11
Rejestracja: 21 sty 2021, 14:39

Sorki za to ID, mój błąd
Ostatnio zmieniony 22 sty 2021, 12:44 przez JackTheRipper, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
nouwak

Dialogista (rekruter)

Dźwiękowiec (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 109
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:28

Hej, niestety nie mogę przyznać rangi. Scenka jest za krótka i zawiera bardzo mało dialogów, do tego połowę bez kłapów, więc ciężko na tej podstawie oceniać. Sam język tłumaczenia brzmi ładnie, ale gorzej jest z kłapami. Zwracaj uwagę na tempo mówienia postaci, to gdzie robią pauzy (i oznaczaj to w scenariuszu) i dopasowuj do tego polską wersję, inaczej aktor nie da rady dobrze tego zagrać.

Generalnie zachęcam do zajrzenia do szkółki, bo słyszysz, że dzwonią, ale nie wiesz, w którym kościele. W szczególności zwróć uwagę na dopasowanie w kłapy.
https://info.nanokarrin.pl/docs/dialogiwstep

I to w sumie tyle, możesz kolejną próbę podjąć za miesiąc.
Jestę ustonogię.
Zablokowany