[DIALOGISTA] Hikari

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie dialogistów

Awatar użytkownika
Hikari

Reżyser piosenek (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Realizator dźwięku

Posty: 138
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:59

Link do scenariusza: https://docs.google.com/document/d/1-tX ... sp=sharing
Link do oryginalnej scenki: http://kissanime.ru/Anime/Bakemonogatar ... 12?id=4190

Co Hikari może robić o 2 w nocy. Tak mnie naszło na bycie produktywnym dziś, więc postanowiłam wreszcie dokończyć dzieła. W związku z tym, że i tak potrzebowałam scenariusza do scenki, postanowiłam spróbować swoich sił. Przy okazji trochę podszkoliłam się w astronomii :D.

Hitagi mówi trochę górnolotnie, bo ogółem jest dość sztywna, samozachowawcza i do tego to prymuska (i tsundere).

Kursywą zaznaczyłam rzeczy mówione bardzo prywatnie/w myślach. Korzystałam z trochę innego tłumaczenia, ale podany czas jest bardziej uniwersalny (odnosi się do odcinka jako całości, więc niech będzie ta wersja, sens się nie zmienia. I tak, z tamtego tłumaczenia mam "szowinistyczną świnię" :D).

Kłaniam się nisko i oddaję linijki w wasze ręce.
Obrazek
Awatar użytkownika
Budyś

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Animator

Posty: 67
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:41

No i dobrze, że Cię naszło, bo dialogi są super!

Bez wahania możemy przyznać Ci rangę "Dialogisty". Dobrze dostosowałaś wypowiedzi do charakteru postaci, kwestie są naturalne i nie masz problemu z kłapami. Wszystko jest przejrzyste i estetyczne (widać ten dryg nazi <3). Jesteś już oczytana w tym fachu, więc spokojnie możesz pisać scenariusze na własną rękę. Nic dodać nic ująć, jestem dumny!

To co, czas wydawać scenki? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Hikari

Reżyser piosenek (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Realizator dźwięku

Posty: 138
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:59

Awwww dziękuję! <3 *dyga*

Trzeba chyba trochę wspomóc nouwaka w dialogach do RWBY, bo już z 6 odcinków napisał... :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Antura

Reżyser scenek

Dialogista

Posty: 81
Rejestracja: 10 paź 2016, 01:07

Super, więcej nas, gratuluję!
Obrazek
Zablokowany