[DŹWIĘKOWIEC] Akay

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie dźwiękowców

Awatar użytkownika
Akay

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz (młodszy)

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec

Ilustrator

Posty: 46
Rejestracja: 21 maja 2017, 00:23

W sumie nie wiem co tu napisać so...
Jako, że scenki są dość krótkie wstawiam trzy.
Robić tło w inny sposób niż "Vocal remove" w Audacity zaczęłam stosunkowo niedawno, więc no.
Proszę o opinię i jakieś rady.

A i jeszcze tylko dodam, że w scence z Prison School celowo użyłam innego odgłosu nocy (?) niż w oryginale, bo ten brzmi po prostu ładniej :3
Obrazek
Awatar użytkownika
konji

Dźwiękowiec (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 45
Rejestracja: 24 lis 2016, 08:47

Szczerze mówiąc nie zauważyłem żadnych rażących błędów.
- W sabrinie wszystko wydaje się być ok
- Prison school odrobinę siadły timingi kroków (dźwięk nie zgrywa się z obrazem) i przebicie palcem (nawet w oryginale wygląda na spóźniony)
- W królu lwie dźwięk wodospadu za bardzo brzmi jak biały szum. Jak to odpaliłem pierwszy raz to pomyślałem, że masz zaszumiony jakiś ambient i nawet nie zwróciłem uwagi na wodospady

Nie jestem przekonany co do poziomów głośności (czy odgłos lwa w sabrinie jest odrobine przesterowany?). Ogólnie będziesz musiała się nauczyć ważyć poziomy poszczególnych dźwięków w stosunku do sytuacji, planu, dialogów itp, przeważnie wzorując się na oryginale. Nie jestem w stanie tego zweryfikować u Ciebie bez dialogów.

W związku z powyższym przyznaję rangę młodszego dźwiękowca. Jak będziesz uczestniczyć w jakimś projekcie jako dźwiękowiec daj znać jak wyglądają efekty Twojej pracy a pomyślimy nad awansem.

Gratuluję i pozdrawiam!
Ty jesteś Rencią. Ja jestem Rencią. Wszyscy jesteśmy Renciami.
Awatar użytkownika
Akay

Reżyser scenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz (młodszy)

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec

Ilustrator

Posty: 46
Rejestracja: 21 maja 2017, 00:23

konji pisze:
17 gru 2017, 17:46
Szczerze mówiąc nie zauważyłem żadnych rażących błędów.
- W sabrinie wszystko wydaje się być ok
- Prison school odrobinę siadły timingi kroków (dźwięk nie zgrywa się z obrazem) i przebicie palcem (nawet w oryginale wygląda na spóźniony)
- W królu lwie dźwięk wodospadu za bardzo brzmi jak biały szum. Jak to odpaliłem pierwszy raz to pomyślałem, że masz zaszumiony jakiś ambient i nawet nie zwróciłem uwagi na wodospady

Nie jestem przekonany co do poziomów głośności (czy odgłos lwa w sabrinie jest odrobine przesterowany?). Ogólnie będziesz musiała się nauczyć ważyć poziomy poszczególnych dźwięków w stosunku do sytuacji, planu, dialogów itp, przeważnie wzorując się na oryginale. Nie jestem w stanie tego zweryfikować u Ciebie bez dialogów.

W związku z powyższym przyznaję rangę młodszego dźwiękowca. Jak będziesz uczestniczyć w jakimś projekcie jako dźwiękowiec daj znać jak wyglądają efekty Twojej pracy a pomyślimy nad awansem.

Gratuluję i pozdrawiam!
Dziękuję bardzo ^^
Dwie sceny z materiałów mam z dialogami, tu z Sabriny:
https://youtu.be/wccB0C1o9hI
A tu z Króla Lwa:
https://youtu.be/iFX4DXVoFD0
Obrazek
Zablokowany