[DŹWIĘKOWIEC] BAHh

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie dźwiękowców

Awatar użytkownika
BAHh

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 18
Rejestracja: 04 sty 2017, 16:06

Nie mogłem znaleźć tabeli z rekrutacją to spróbuję tutaj zacząć.

Mój link do oceny:

Dzięki za szczerą ocenę i liczę na pozytywne przyjęcie mojej pracy. :)

Pozdrawiam :D
Ostatnio zmieniony 27 cze 2017, 12:48 przez BAHh, łącznie zmieniany 1 raz.
"Człowiek jest jak stolarz. Stolarz żyje, żyje, a potem umiera. Tak też bywa z człowiekiem."
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Twoja produkcja jest z grubsza poprawna choć niewiele w niej pokazujesz umiejętności. Głównym problemem w niej jest to, że całość jest dość cicha i głosy nie zawsze są zrównoważone pod względem głośności. Jeśli podeślesz wersję wysterowaną na sensownym i wyrównanym poziomie masz rangę, aczkolwiek miej na uwadze, że większość projektów z jakimi będziesz miał szansę się zetknąć będzie zdecydowanie bardziej wymagająca.
Awatar użytkownika
BAHh

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 18
Rejestracja: 04 sty 2017, 16:06

Nie mogłem edytować poprzedniego filmu więc wkejam tu nowy. I przy okazji sory że po angielsku.
LINK:
"Człowiek jest jak stolarz. Stolarz żyje, żyje, a potem umiera. Tak też bywa z człowiekiem."
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Zechcesz mi wyjaśnić genezę powstania tego filmu? Znalazłeś gdzieś surowe, nieobriobione głosy aktorów i je zmontowałeś? Możesz wrzucić jakieś linki do źródeł?
Wszystko jest przytłumione, gdyby nie napisy pewnie nie dałoby się zrozumieć większości tego co mówią. Wszystkie efekty brzmią tak samo tzn. tak jak oryginał tylko bez istotnej części pasma. To co poprzednio wrzuciłeś było dużo lepsze, bo choć nieidealne, to przynajmniej dało się zrozumieć o co chodzi.
Awatar użytkownika
BAHh

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 18
Rejestracja: 04 sty 2017, 16:06

Straciłem ścieżkę dźwiękową do poprzedniego filmu i poprostu chciałem zaimprowizować. Co do samych głosów użyłem zbyt silnego efektu i przy obniżeniu tonu głosu wyszło całkowicie niezrozumiałe. I tak przy okazji drugim problemem tutaj było to że nie mam w mojej okolicy żadnych dobrych dubbingerów toteż musiałem sam wszystko poskładać.
"Człowiek jest jak stolarz. Stolarz żyje, żyje, a potem umiera. Tak też bywa z człowiekiem."
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

BAHh, nie odpisałeś nadal, skąd wziąłeś głosy ;D.
Awatar użytkownika
BAHh

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 18
Rejestracja: 04 sty 2017, 16:06

Sam musiałem dubbingować obie postacie. Nie miałem jak nikogo zorganizować.
"Człowiek jest jak stolarz. Stolarz żyje, żyje, a potem umiera. Tak też bywa z człowiekiem."
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Niestety w tej formie to się nie nadaje do słuchania. Nie chodzi tylko o to jakich efektów potrafisz użyć i jak ułożyć nagrania, ale czy jesteś w stanie tego posłuchać i sam ocenić jaką to ma jakość. Bez tego podstawowego zmysłu nie będziesz miał feedbacku, który pozwoli Ci skutecznie pracować. Na dzień dzisiejszy nie mogę zaakceptować twojej rekrutacji.
Zablokowany