[Dźwiękowiec] xeN

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie dźwiękowców

Awatar użytkownika
sMxeN

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 08 kwie 2020, 14:40

DiscordID: xeN#3797
Link do oryginału:
1:51-5:08

Link do Twojej ścieżki:

Myślę że wyszło dobrze, przyjemnie się montowało. Aktorstwo było tutaj na poziomie tostera a dykcja niekiedy leżała i kwiczała więc przepraszam :lol:
Awatar użytkownika
konji

Dźwiękowiec (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 45
Rejestracja: 24 lis 2016, 08:47

Siemanko,

Generalnie jest jeden główny problem - poziomy głośności. Przez nie praktycznie nie jestem w stanie tego ocenić. Jedyna sensownie słyszalna ścieżka to ta z dialogami. Od czasu do czasu przebije się jeszcze jakiś dźwięk działa czy wybuchu.

Zobacz oryginał. Jest bardzo pełny, dynamiczny, ost niemal rywalizuje z dialogiem o dominację, jest pełno różnych dźwięków. U Ciebie jest pusto i płasko, nic się nie dzieje a jak już się dzieje to albo jest ucięte na "ostro" albo nie za bardzo gra z obrazem/nastrojem. I teraz nie jestem pewien czy to jest takie puste i płaskie bo po prostu takie jest czy może tej dynamiki nie słychać bo źle zbalansowałeś poziomy głośności.
To co słychać, czyli dialogi są złożone raczej spoko ale to też ciężko ocenić nie mając reszty.

W obecnym stanie nie mogę tego przyjąć na rangę. Rekrutacja na razie jest odrzucona. Zapraszam na priv na discord: konji#3788 jeśli będziesz potrzebował pomocy przed kolejnym podejściem za miesiąc.
Do poprawy:
1. Balans głośności
2. Zapełnienie dźwiękami/sfx (dodanie nowych, wymiana nieadekwatnych)
3. Montaż dźwięków (płynniejsze przejścia, eliminacja gwałtownych ucięć)

Pozdrawiam,
konji
Ty jesteś Rencią. Ja jestem Rencią. Wszyscy jesteśmy Renciami.
Zablokowany