[Dźwiękowiec] Latherine

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie dźwiękowców

Awatar użytkownika
Latherine

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 16
Rejestracja: 23 kwie 2017, 15:04

Link do materiałów:
Link do scenki:

Pomyślałam, że spróbuję swoich sił w rekrutacji na dźwiękowca. Nie mam w tym wiele doświadczenia, ale bardzo chciałabym je zdobyć. Dlatego proszę o szczere komentarze na temat mojej pracy. Surowa ocena mile widziana :3

Dziękuję Kubaczowi, który zgodził się zagrać Chroma oraz Lissę xD
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Lissa najlepsza! xD
Awatar użytkownika
konji

Dźwiękowiec (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 45
Rejestracja: 24 lis 2016, 08:47

Dziękuję za Twoje zgłoszenie!

Skoro surowa ocena to surowa :D Całość jest całkiem dobrze zmontowana, poziomy głośności względnie dobrze dobrane do sytuacji, dialogi ładnie wpasowane w kłapy.
Na pewno się przyczepie do ubogich niezróżnicowanych efektów dźwiękowych:
- w 6stej i 8smej sekundzie brak efektu "whoosh" podczas wstawania postaci
-w 10tej sekundzie brak efektu pęknięcia i rozdzielenia ziemi plus spadające kamienie
- w 16 sekundzie zbyt mało donośny w porównaniu do oryginału wystrzał lawy
- w 18stej sekundzie brak świstu wystrzeliwanych kawałków lawy/magmy
- w 20 sekundzie kroki masz zbyt "płaskie" bardziej pasują do pokoju, natomiast oni biegną po ściółce leśnej, kroki powinny być bardziej "chrupiące" :D
- w 26 sekundzie i w Twoim i w oryginale jest powtarzany ten sam efekt uderzania/spadania kawałków lawy/magmy co według mnie brzmi za sztucznie, osobiście zróżnicowałbym troszke te efekty. (nie Twoja wina, oryginał też tak brzmi). Z drugiej strony podoba mi się, że w Twojej scence ten efekt jest donośniejszy, stwarza większe wrażenie zagrożenia

Poprosiłbym Cię o dopracowanie w.w. efektów. Masz na to czas do 14.07.17r.

Pozdrawiam i dobra robota!
Ty jesteś Rencią. Ja jestem Rencią. Wszyscy jesteśmy Renciami.
Awatar użytkownika
Latherine

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 16
Rejestracja: 23 kwie 2017, 15:04

Link:
Uzupełniłam też folder z materiałami o te brakujące :3

Mam nadzieję, że wszystko zrobiłam poprawnie. Miałam też dylemat odnośnie punktu ostatniego. Tak jak wspomniałeś, w oryginale te efekty również nie są zróżnicowane. Ostatecznie zdecydowałam się nie ruszać tego fragmentu.
Awatar użytkownika
konji

Dźwiękowiec (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 45
Rejestracja: 24 lis 2016, 08:47

Gratulacje! Otrzymujesz rangę "młodszy dźwiękowiec".

Myślę, że dla Ciebie to tylko ranga przejściowa. Zgłoś się do mnie bądź do nouwaka kiedy ukończysz pierwszy poważny projekt jako dźwiękowiec, jeżeli poradzisz sobie bez problemu wtedy nadamy pełnoprawnego dźwiękowca. Jeżeli nie możesz się doczekać i masz trochę wolnego czasu, zgłoś się do mnie na discord a będę miał dla Ciebie robotę która od razu może to zweryfikować ;)

Pozdrowionka!
Ty jesteś Rencią. Ja jestem Rencią. Wszyscy jesteśmy Renciami.
Zablokowany