yo

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Niccup

Reżyser scenek

Aktor

Instrumentalista

Posty: 18
Rejestracja: 14 paź 2017, 17:06

Nick: Niccup
Wiek: 17
Płeć: Facet
Próbka głosu: Krasnoludki: ni mo
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Na waszej grupie planowałem być aktorem albo ilustratorem. Nie wiem, czy mam głos na aktora, bo trochę się go wstydzę, ale zawsze chciałem dubbingować scenki. Ewentualnie moja przyjaciółka powiedziała mi, że piszę dobre teksty.
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: W sumie chciałbym wystąpić w projekcie RWBY, ale inne scenki nie są złe. Ciekawi mnie też fandub anime, czy webcomiców (Szczególnie lubię Homestuck'a), kreskówek i gier.
Mikrofon: Novox nc-1
Poza fandubbingiem interesuję się cosplayem, jazdą konną, traditional artem, anime, konwentami, grami. Z tym ostatnim trochę mniej, bo głównie gram w popularne tytuły, ale bardzo lubię spędzać czas na levelowaniu czy poznawaniu zawiłej fabuły.
Życzę miłego dnia ^^
Ostatnio zmieniony 02 sie 2021, 21:15 przez Niccup, łącznie zmieniany 8 razy.
cat supremacy
Obrazek
Awatar użytkownika
Hikari

Reżyser piosenek (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Realizator dźwięku

Posty: 138
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:59

Ooooo widz naszego RWBY, witamy tym mocniej! :D Fandub webcomiców? Tego nie było u nas dużo, więc może ty to zmienisz? c:
Niestety link wymaga pozwolenia - zmień opcje udostępniania, a wszystkim będzie łatwiej posłuchać ;). Jest jeszcze druga sprawa - niestety mamy już na forum dziewczynę o nicku Miyu (i swoją drogą Miyo też), więc niestety jestem zmuszona poprosić cię o zmianę nicku na taki, który nie będzie się dublował - ułatwi to życie też tobie, bo nikt nie będzie was niepotrzebnie mylił. Kiedy zdecydujesz się, na jaki chciałabyś zmienić, wyślij mi prywatną wiadomość, a wstukam wszystko w odpowiednie miejsce.
Baw się dobrze!
Obrazek
Kadan

Ilustrator

Posty: 56
Rejestracja: 29 lis 2016, 15:53

Waaaaa, Homestuck, jak fajnie, dawno nie spotkałem osoby która by się tym interesowała, może pewnie dlatego że u mnie stanęło to w roku bodajże 2013 a przynajmniej pamiętam o tych nowych beta(?) dzieciakach, może chciała byś mnie uświadomić z fabułą która teraz jest? :D
Awatar użytkownika
Niccup

Reżyser scenek

Aktor

Instrumentalista

Posty: 18
Rejestracja: 14 paź 2017, 17:06

Kadan pisze:
15 paź 2017, 20:30
Waaaaa, Homestuck, jak fajnie, dawno nie spotkałem osoby która by się tym interesowała, może pewnie dlatego że u mnie stanęło to w roku bodajże 2013 a przynajmniej pamiętam o tych nowych beta(?) dzieciakach, może chciała byś mnie uświadomić z fabułą która teraz jest? :D
Ja też ostatnio się z tym zatrzymałem, ale doszedem do momentu w którym dzieciaki alpha przeszły przez Medium, ukazały się nowe trolle alpha (martwi) ale wiadomo jak to jest z tym homestuckiem. Jak bardzo nie będziesz próbował kogoś zabić to skurwiel i tak przeżyje. Ale wracając. Jade okazała się być babcią Johna, bo dzieciaki alpha namieszały, bo dirk jest starszy, ale młodszy od Dave'a. Większość trolli alpha (o ile nie wszystkie) są na coś chore. Jeden typek ma ADHD i ma napady drgawek przy których popierdziela po połowie świata, więc to jest dziwne. Gamzee zostaje Gamzee'm i do końca komiksu jest naćpany, typowe. JakexDirk z OTP przerodziło się w canon. Trudno to opisać w słowa, po prostu lepiej przeczytać :ppp
cat supremacy
Obrazek
ODPOWIEDZ