Z Rivendell do Nanokarrin

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Elven_Thiefu

Wokalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 75
Rejestracja: 17 wrz 2017, 15:12

Nick: Elven_Thiefu
Wiek: 20
Płeć: Mężczyzna
Próbka głosu:
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Chyba najbardziej chciałbym się skupić na śpiewie, aczkolwiek mogę spróbować swoich sił w dubbingu i pisaniu tekstów. Baaardzo liczę, że nagram z kimś piękny duet, który poruszy emocje każdego słuchającego.
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Chcę być Elfem!!! Nie ważne gdzie! :D
Mikrofon: O ile posiadasz!~~Rhode NT1-A

Zasadniczo to jestem potomkiem elfiej kobiety i mężczyzny ludzkiej rasy. Ojcu swemu zawdzięczam, że jestem wysoką istotą niskiego wzrostu, matce zaś gładkie lico przez brak zarostu. Tak się jakoś złożyło, że przez zamiłowanie do pięknych dźwięków zostałem samozwańczym bardem i kiedy siadam czasem na skraju lasu z gitarą w dłoniach (docelowo będzie to lutnia!) to wracam do czasów, gdzie prawdziwi bardowie, rybałci, czy minstrele przemierzali kraj, grając czasem za marny grosz, lub za schronienie i ciepłą strawę w karczmie. W chwilach nostalgii lubię odurzyć się naparem z pokrzywy z miodem, lub skrzypem polnym :D . A tak serio: to wspaniałe, że powstała grupa gromadząca w jednym miejscu ludzi, którzy pragną oderwać się czasem od rzeczywistości i przez wspólne działanie stworzyć namiastkę własnego, cudownego świata :)
Jeśli to przeczytasz wiedz, że życzę Tobie, aby dzisiejszy dzień był dla Ciebie dobry <3
Ostatnio zmieniony 03 cze 2018, 21:20 przez Elven_Thiefu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Ohoho, proszę, panie bardzie, zostań reżyserem!
Awatar użytkownika
Elven_Thiefu

Wokalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 75
Rejestracja: 17 wrz 2017, 15:12

Pchełka pisze:
31 paź 2017, 18:15
Ohoho, proszę, panie bardzie, zostań reżyserem!
Ojej... a czymże spowodowana jest propozycja na tak zaszczytne i odpowiedzialne miejsce? Czy to przez niedobór przedstawicieli tej profesji? Czy może to coś zupełnie innego?
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Za całokształt.
Cloudy

Aktor

Wokalista

Posty: 14
Rejestracja: 22 lis 2017, 13:58

Elven_Thiefu pisze:
30 paź 2017, 21:19
Tak się jakoś złożyło, że przez zamiłowanie do pięknych dźwięków zostałem samozwańczym bardem i kiedy siadam czasem na skraju lasu z gitarą w dłoniach (docelowo będzie to lutnia!) to wracam do czasów, gdzie prawdziwi bardowie, rybałci, czy minstrele przemierzali kraj, grając czasem za marny grosz, lub za schronienie i ciepłą strawę w karczmie.
Możesz się u mnie schronić. Jak chcesz, to mogę Cię nawet strawić... Eee... To znaczy tego, nakarmić. Tylko zaśpiewaj coś jeszcze. Albo lepiej, daj się namówić na jakiś duet <3
Awatar użytkownika
Budyś

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Animator

Posty: 67
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:41

No hej!




elfy to pedały
Obrazek
Cloudy

Aktor

Wokalista

Posty: 14
Rejestracja: 22 lis 2017, 13:58

A już miałam nadzieję, no...
Awatar użytkownika
Elven_Thiefu

Wokalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 75
Rejestracja: 17 wrz 2017, 15:12

Budyś pisze:
11 gru 2017, 16:05
No hej!

elfy to pedały
Phi! Stereotyp! Choć niby w LotR wszyscy obstawiali Legolasa...
Awatar użytkownika
Elven_Thiefu

Wokalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 75
Rejestracja: 17 wrz 2017, 15:12

Cloudy pisze:
10 gru 2017, 20:50
Elven_Thiefu pisze:
30 paź 2017, 21:19
Tak się jakoś złożyło, że przez zamiłowanie do pięknych dźwięków zostałem samozwańczym bardem i kiedy siadam czasem na skraju lasu z gitarą w dłoniach (docelowo będzie to lutnia!) to wracam do czasów, gdzie prawdziwi bardowie, rybałci, czy minstrele przemierzali kraj, grając czasem za marny grosz, lub za schronienie i ciepłą strawę w karczmie.
Możesz się u mnie schronić. Jak chcesz, to mogę Cię nawet strawić... Eee... To znaczy tego, nakarmić. Tylko zaśpiewaj coś jeszcze. Albo lepiej, daj się namówić na jakiś duet <3
Jeśli w Twym przybytku znajdzie się choć odrobina cydru... <3 a na duet? O jakże kusząca to propozycja! Kiedy tylko zechcesz ^^
Cloudy

Aktor

Wokalista

Posty: 14
Rejestracja: 22 lis 2017, 13:58

A znajdzie się, znajdzie. :) Daj mi tylko kilka dni, żeby mi chociaż gorączka spadła :p
Awatar użytkownika
Elven_Thiefu

Wokalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 75
Rejestracja: 17 wrz 2017, 15:12

Cloudy pisze:
19 gru 2017, 18:52
A znajdzie się, znajdzie. :) Daj mi tylko kilka dni, żeby mi chociaż gorączka spadła :p
Tedy zdrowiej Droga Cloudy! Jak najszybciej :)
ODPOWIEDZ