Elo o/

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

[ ]Nick: Tochigo
Wiek: 30
Płeć: Samiec ^
Próbka głosu: Krasnolduki: https://files.fm/u/yectttxx
Coś Mojego : https://files.fm/u/pu66cc66
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Zdecydowanie Aktorem ! Podkładanie głosu pod postacie jest nie lada zabawą i wyzwaniem a ja mam mnóstwo wolego czasu.
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Nie ukrywam że miał bym ubaw z podkładania głosu do jakiegoś odcinka Kapitana Bomby czy Egzorcysty ale mogę podjąć się w sumie czegokolwiek.
Mikrofon: Owszem
Info:
Rozpisywać się nie ma co , jestem zwykłem gościem który większość swojego czasu spędza przed komputerem , jeśli mogę w czymś pomóc to chętnie to zrobię ^ ale proszę was o szczerą opinie czy nadaje się w jakimś stopniu czy lepiej jak poszukam sobie innego hobby plik Audio nagrałem czytając text jako Narrator ale mogę też jeśli potrzeba w czuć się w krasnala.

Pozdrawiam :}
Ostatnio zmieniony 23 lis 2017, 11:32 przez Eden, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Na rekrutację będzie potrzebny krasnal i jakiś inny dubbing :D
Co do aktorzenia wypowiedzą się pewnie aktorzy, ale zawsze warto od razu spróbować rekrutacji, będziesz wiedział, na czym stoisz :)

Coś poza dubbingiem Cię interesuje? :D
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Tylko z tym raczej dam sobie rade ^ , czyli ..jeszcze jakaś próbka głosu ? co by tu zrobić i czy mam ten post przekopiować do działu Rekrtutacja ?
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

W dziale rekrutacja znajdziesz post "jak zostać aktorem" - tam jest wszystko wyjaśnione :)
Awatar użytkownika
Hotaru

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Posty: 30
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:28

Witamy o/
Polecam także zajrzeć do poprzednich rekrutacji. Będziesz wiedział na co zwrócić uwagę ^^
Życzę powodzenia!
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Już wiem wszystko i fakt muszę się przygotować ze scenką i krasnoludkami , odezwę się jeszcze , dzięki bardzo :}
ODPOWIEDZ