Heejo ^^

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Olla

Posty: 4
Rejestracja: 03 gru 2017, 10:52

Nick: Olla
Wiek: 15
Płeć: Kobieta
Próbka głosu: Obiecuje, że w najbliższym czasie dodam ;-;
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Chciałabym być wokalistką, aktorką ( ale co do tego nie jestem pewna czy się nadaje ), grafikiem, mogłabym być montażystą, teksty też mogłabym pisać także jak coś można mnie wykorzystać do wielu rzeczy xd
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Chyba takich nie ma ale najbardziej chciałabym nagrać z kimś jakiś taki duet który by poruszył serduszka słuchaczy ^^
Mikrofon: Samson Go Mic

No to tak jestem Ola mam 15 lat jestem raczej ścisłowcem uwielbiam biologie, chemie a matematyka to już w ogóle moje życie <3 Zainteresowań mam wiele : Literatura, gry, muzyka, grafika, podróże, gotowanie, numizmatyka, starożytność, mitologia, filmy. Co ze swoim życiem planuje robić dalej? No to tak planuje iść do technikum zastanawiam się nad kierunkami do wyboru mam : Technik cyfrowych procesów graficznych oraz Technik organizacji reklamy. Moim faworytem jest ten pierwszy ale niestety wszystko zależy od tego czy uda złożyć się klasę ;-; Lubie pracować w grupie a najbardziej być tą która mówi co kto ma robić xD Nie mam problemu z tym żeby kogoś prosto w twarz skrytykować no bo po prostu nie lubię sytuacji w których obgaduje się kogoś a w twarz sie tej osobie nigdy tego nie powie. Nie wiem co mogę jeszcze napisać więc na tym, że lubie się rządzić zakończę xd
Życzę wszystkim miłego dnia <3
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Kobieta wielu zainteresowań! Obyś nie straciła tego zapału :3
W jakim sensie złożyć klasę?
Awatar użytkownika
Olla

Posty: 4
Rejestracja: 03 gru 2017, 10:52

Pchełka pisze:
03 gru 2017, 13:15
W jakim sensie złożyć klasę?
Chodzi oto, że aby powstała klasa o ile się nie mylę potrzebne jest 10 albo 15 osób a maksymalnie na te kierunki zapisują się powiedzmy 3/4 osoby i wątpię, że uda mi się rozwijać w tych kierunkach właśnie ze słabego zainteresowania tymi kierunkami ;-;
ODPOWIEDZ