Mam darmowe bambusy!

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
InPandaMask

Tekściarz (młodszy)

Dialogista

Posty: 11
Rejestracja: 03 gru 2017, 22:28

Nick: Inpandamask... albo Panda
Wiek: 18 skończone, teraz tylko jej rocznice :)
Płeć: Jestem kobietą... wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie 8-)
Czym chciałabyś się zajmować się w grupie: W sumie już mam rangę młodszego tekściarza, ale może kiedyś... jakaś dubbingowa reżyserka? Kto wie
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Cóż, uwielbiam Kikuo, więc może coś od niego (poza tym przynosi szczęście :D )?

Dziń dobry, z tej strony Panda.
Między drzemką a jedzeniem bambusa tłumaczę sobie hobbistycznie różne rzeczy. Raz mangi, raz piosenki. Raz z angielskiego, raz z niemieckiego (chciałabym jeszcze z japońskiego). Uwielbiam animacje wszelkiej maści. Od anime po kreskówki (zwłaszcza Steven Universe, Gravity Falls, Rick and Morty i South Park – taka mała rozbierzność :D ). Lubię sobie pograć (o ile mój gruchot współpracuje). Szczególnie w gry indie. Kiedy uda się wyjść z domu (bo ktoś wyciągnie bestialsko z ciepłej kołderki) to chodzę na planszówki, do Escape Roomów czy po prostu na dobry alkohol... albo herbatę. Miło, że dobrnąłeś do końca. Bambus w nagrodę *używam magicznych mocy, by go przekazać*
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

W której grupie mangi? :3
I którego miasta jesteś?
Awatar użytkownika
InPandaMask

Tekściarz (młodszy)

Dialogista

Posty: 11
Rejestracja: 03 gru 2017, 22:28

Pchełka pisze:
31 gru 2017, 01:58
W której grupie mangi? :3
I którego miasta jesteś?
Mangi tłumaczę dla grupy Jinja Temple, a mieszkam raz w Warszawie, a raz w pobliżu Düsseldorfu :D
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Ooo, Jinja! Pamiętam tę grupę! Kusiła, kusiła, ale w końcu nie dołączyłam. Widzę, że to wam Waneko zabrało Bungoski :D.

Warszawa? To czemu jeszcze nie dołączyłaś do serwera warszawskiego? Może pod koniec stycznia uda się spotkać :3
Awatar użytkownika
InPandaMask

Tekściarz (młodszy)

Dialogista

Posty: 11
Rejestracja: 03 gru 2017, 22:28

Pchełka pisze:Ooo, Jinja! Pamiętam tę grupę! Kusiła, kusiła, ale w końcu nie dołączyłam. Widzę, że to wam Waneko zabrało Bungoski :D.

Warszawa? To czemu jeszcze nie dołączyłaś do serwera warszawskiego? Może pod koniec stycznia uda się spotkać :3
Zapomniałam o tym, ale zaraz to zrobię xD
A z tym spotkaniem to niestety na razie nie da rady. 10 stycznia wracam do Niemiec i będę tam nie wiem ile (ale Pyrkon mam zamiar zaliczyć, obowiązkowo :D)

Wysłane z mojego Moto G (4) przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ