Lepiej się witać niż żegnać. Tak więc witam serdecznie, bo żegnać się nie zamierzam :D

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
KayEvSki

Aktor

Posty: 9
Rejestracja: 15 gru 2017, 01:12

Nick: KayEvSki
Wiek: To tylko liczba ;)
Płeć: Męska
Próbki głosu:
- Krasnoludy
- Machinima, w której wcieliłem się w podwójną rolę 8-) (mój moment to 12:27)
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Przypełzłem tu z nadzieją doskonalenia trudnej sztuki Voice Actingu, śpiewu, reżyserii oraz obróbki dźwięku; ale najbardziej chciałbym zostać właśnie Aktorem. Nie uważam, że mam talent, słyszałem nawet że mam potencjał, a braki talentu staram się nadrobić ciężką pracą. W domu mam iście spartańskie warunki do tego typu rzeczy, lecz rodzina pomimo pewnych zgrzytów podziwiają to co robię (słusznie? nie wiem :P ).
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Heh, nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Na razie największą satysfakcję daje mi fakt że ktoś czasem zwróci się do mnie o dubbing i to, że mogę wystąpić w jakiejś machinimie. Może kiedyś, gdy ktoś będzie robił fandubb do Power Rangersów to chciałbym wystąpić.
Z piosenek najbardziej chciałbym zaśpiewać One Reason, opening z Deadman Wonderland; a także stworzyć kilka coverów utworów grupy PERFEKT, by emanowały energią jaką kipią utwory QUEEN :)
Mikrofon: Novox NC-1 (Ale planuję przesiadkę na mikrofon XLR z mikserem).

Jako że trochę opowiedziałem o sobie wyżej to teraz czas na fragment z mojej historii. Voice actingiem zacząłem się na poważnie interesować jakoś od Czerwca 2017, kiedy trafiłem na pewien serwer Discorda znany jako "Klub poważki". Tam poznałem wielu ludzi parających się machinimą (reżyserów, modderów, aktorów), w tym takiego śmiesznego człowieka co zwie się "AnonimowyLektor"; zrobił on na mnie niemałe wrażenie i dał mi motywację by spróbować sił jako Aktor. Kupiłem więc mikrofon, nauczyłem się obsługi programów i zacząłem pracować nad swoimi zdolnościami. Po drodze zdarzyło mi się wystąpić w kilku różnych machinimach na silniku gry Gothic, jedne wyszły mi lepiej, inne gorzej. W końcu w Listopadzie 2017 na konwencie Tsuru trafiłem na stanowisko NanoKarrin, gdzie w wesołej grupce bawiliśmy się przy śpiewaniu piosenek jak i podkładaniu głosu do scenek. Tutaj chciałby też pozdrowić niejakiego "Bartek.jar", który opiekował się wtedy stanowiskiem i z którym załatwialiśmy głośnik ;) Zabawa była szampańska, co dało mi jeszcze więcej motywacji do dalszej pracy, oraz pozwoliło mi się po części zaznajomić z funkcjonowaniem NK. Prawda, trochę zwlekałem z rejestracją i z tym przywitaniem się, a jeszcze dłużej zwlekam z rekrutacją. Krasnale mam po prawdzie nagrane, jednak wciąż nie mogę zdecydować się na scenkę do odegrania :P Jednak mam nadzieję że nie zajmie mi to kolejnego miesiąca i dam radę jeszcze w tym.

Tyle mojej krótkiej historii, teraz trochę więcej o mnie:
- Jeśli chodzi o mój wiek to powiem tyle, że jestem studentem. I to studentem socjologii (nie polecam tego kierunku ;_; )
- Manga i Anime? Tak jak najbardziej
- Muzyka? Nie jestem specjalnie ograniczony jednym gatunkiem muzyki. Słucham prawie wszystkiego, od Hip Hopu, Dubstepu, K-Popu (lol) aż po muzykę filmową. Jednak największą słabość mam do Rocka i Metalu. Jeśli muzyka niesie też ze sobą pozytywne przesłanie to jest to u mnie jak najbardziej na plus.
- Gry? Gram w naprawdę wiele gier, preferuję mnóstwo gatunków choć moim ulubionym są gry RPG. A z multiplayerów moim faworytem jest kooperacyjna gra Warframe.
- Lubię króliki (szczególnie z sosem pieczeniowym :twisted:)
- Dlaczego "KayEvSki"? Wymyśliłem ten nick, gdy nie mogłem się zarejestrować na swoim starym nicku do GTA Online. Powstał on z połączenia moich personaliów ze starym nickiem.


Jeśli udało ci się to przeczytać w całości i coś z tego wywnioskować, TO GRATULACJE!!! Masz w nagrodę ciasteczko! ;)
Ostatnio zmieniony 03 sty 2018, 16:29 przez KayEvSki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Jeśli chcesz, mogę spróbować ręcznie usunąć to jedno k z przodu loginu ;).

Aż żałuję, że nie byłam na Tsuru :D. Brzmi, jakby się działo!
ODPOWIEDZ