Uszanowanko!

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
pierugilda

Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2018, 15:14

Nick: Pierugilda ,jednak w grach często używam Chido. Brzmi bardziej jak imię.
Wiek: 16
Płeć: Kobieta
Próbka głosu: Krasnoludki w wersji próbnej Jeżeli macie jakieś uwagi chętnie je przeczytam, więc krytyka mile widziana.
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Chętnie zajęłabym miejsce młodszego aktora. Z czasem moje umiejętności byłyby coraz lepsze i zostałabym aktorką! Sądzę, że mogłabym spróbować sił w pisaniu tekstów, jednak muszę mieć bardzo dobry humor, żeby to robić.
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Chciałabym, żeby NanoKarrin mogło zdubbingować cały sezon anime. Żeby można było oglądać do snu bez męczenia oczu czy z młodszym rodzeństwem.
Mikrofon: Czy jeżeli mogę go bez problemu pożyczyć w ciągu 1 dnia to mogę powiedzieć, że "posiadam"?

Bardzo miło mi was poznać! Możecie zwracać się do mnie Nina, bo tak mam na imię. Zacznijmy może od tego jak wyglądam. Cóż czego się spodziewać? Jestem niską i szczupłą brunetką. Mam spartańskie łydki! (bardzo umięśnione) Wygląda to całkiem zabawnie, bo jestem posiadaczką szczupłych ud. Moje oczy oddają kolor mojej duszy - czarny. Chyba to widać na moim avatarze. Przez mój wiecznie zmęczony wyraz twarzy i gigantyczne cienie pod oczami ludzie myślą, że jestem starsza. Nie! Mi po prostu zawsze brakuje czasu! Doba ma tylko 24 godziny a trzeba jeszcze spać, więc ograniczam spanie do max 6 godzin i lecę w świat!
Lubię grać w gry, czytać książki, oglądać anime, tańczyć, śpiewać, uczyć się, spacerować, ładną pogodę, nauki ścisłe... Ojej, za dużo tego, więc nawet nie wymieniam reszty. Chyba ten wątek zostawię bez komentarza.
Co do rzeczy, których nie lubię to: czas, w którym Ziemia obraca się wokół własnej osi, historia, brak szacunku i brak szacunku do czasu i mojego i innych osób.
Lubie słodycze i słodkie napoje. Często zapominam o jedzeniu i jem tylko drugie śniadanie w szkole. Moje postanowienie na 2018 to pić więcej wody i zacząć regularnie jeść. Uwierzmy we mnie!
Co do postanowień noworocznych to pochwalę się jeszcze jednym: mówić wszystkim znajomym z facebooka "cześć", gdy mijamy się na ulicy. Bo jak to działa, że ta osoba miała "odwagę" dodać mnie do znajomych na portalu społecznościowym, a gdy jedziemy razem autobusem to odwracamy wzrok? Koniec tego! Ja się będę witać z uśmiechem na ustach.
Jestem zwyczajną 16-latką. No, może troszkę zagubioną i zakręconą. Dopiero uczę się co to życie i mam prawo popełniać błędy, więc korzystam z tego jak tylko mogę! (Tak między nami to nadal śpię z misiem i boję się chodzić do totalety, gdy jest ciemno na korytarzu :()
Na NanoKarrin wpadłam 2 lub 3 lata temu. Z zapałem słuchałam piosenki o Alicjach i oppeningu z Mirai Nikki, które było moim pierwszym anime. Kilka dni temu słuchałam piosenki Legend słychać głos, która przypadła mi bardziej od oryginału. Chciałam zobaczyć tekst no i weszłam. W oczy rzuciła mi się rekrutacja. Pomyślałam - to jest to. Jestem w trakcie tworzenia scenki, która wyszła komicznie, ponieważ jedna z postaci mówi po angielsku a ja robię dubbing po polsku: Fragment scenki. Jak możecie zauważyć wygląda to śmiesznie. Ponadto przysuwałam i odsuwałam mikrofon jak mi się podobało, co też słychać. Pozostaje mi znaleźć coś innego lub następnym razem dodać dźwięk także naszej Maryli, bo scenka jest z Ani z Zielonego Wzgórza w formie serialu na Netflixie.
O kurde ale się rozpisałam. Miłej lektury. Odpisujcie mi, proszę! Liczę na konstruktywną krytykę lub zwykłe "Hej miłego dnia". Jeżeli ktoś z was czuje, że nie nadaje się na aktorkę głosową niech mi napisze. Nie będę marnowała czasu i poszukam innego zajęcia w tym czasie. A może mam potencjał tylko nie jest wyćwiczony? :D
Do kiedyś! ♥
Awatar użytkownika
KayEvSki

Aktor

Posty: 9
Rejestracja: 15 gru 2017, 01:12

Hehe miło poznać :D Co do krasnoludów powiem tak: ciekawa interpretacja acz jak dla mnie emocje trochę mało wyraziste, co nie znaczy że ich wogóle nie było; Zabawa głosem na plus jednak trochę brakuje jeśli chodzi o modulację. Mikrofon jeśli jesteś w stanie pożyczyć (wow, jest dość dobry) to jak najbardziej, tylko koniecznie zainwestuj w Popfiltr albo zrób go sama bo uszy bolą w momencie gdy wypowiadasz "P". Reszta to już tylko sprawy techniczne takie jak odszumianie i filtry, jak to ogarniesz to będzie git gud i z łatwością powinnaś zdobyć rangę młodszego aktora, a kto wie, jeśli się jeszcze bardziej postarasz i rekruterzy będą mieć dobry humor (uwaga na Cearme ;)) to nawet załapiesz się na pełnego "Aktora". Trzymam kciuki i do zobaczenia, kto wie, może już w gronie członków NK, kiedy oboje nimi zostaniemy.
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Chciałabym, żeby NanoKarrin mogło zdubbingować cały sezon anime.
Fajne marzenia <3
Czy jeżeli mogę go bez problemu pożyczyć w ciągu 1 dnia to mogę powiedzieć, że "posiadam"?
Close enough :D

Fajnie, że masz dużo zainteresowań! Powiedz jeszcze, że mieszkasz w stolicy, a zaczniemy się częściej widywać :D.

A Ania Netflixowa jest super, zwłaszcza scenka z okresem ;D.

PS Pamiętaj, że do rekrutacji jest inny dział!
Awatar użytkownika
pierugilda

Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2018, 15:14

KayEvSki pisze:
07 sty 2018, 21:11
[...] koniecznie zainwestuj w Popfiltr albo zrób go sama bo uszy bolą w momencie gdy wypowiadasz "P"[...]
Akurat dziś drugi raz próbuję to nagrać z zakupionym popfiltrem! Nie do końca wiem jak go zamontować... Gdy właściciel mikrofonu mnie odwiedzi, wtedy się dowiem :')
Co do modulacji przyznam, że robiłam to pierwszy raz w życiu... Dziękuję za wszystkie rady, bo dały mi one sporo do myślenia. Nie wpadłabym na za mało wyraziste emocje!
Pchełka pisze:
07 sty 2018, 22:30
[...] Powiedz jeszcze, że mieszkasz w stolicy, a zaczniemy się częściej widywać :D.
[...]
PS Pamiętaj, że do rekrutacji jest inny dział!

Niestety nie mieszkam w stolicy :( Mieszkam w mieście, z którego można się tylko śmiać i szczerze mówiąc zgadzam się z tym. Gdy byłam młodsza mieszkałam w innym mieście kilkadzieścia kilometrów dalej, więc mam porównanie. Co do rekrutacji - tak wiem! Nie jestem jeszcze psychicznie gotowa, żeby tam coś wrzucić, haha. Zobaczymy po dzisiejszych nagraniach.

Bardzo mi miło, że odpowiedziałyście i dziękuję wam z całego serduszka! Dodało mi to otuchy ♥
ODPOWIEDZ