Witam!

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
NickRattlehead

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 01 mar 2018, 01:46

Nick: NickRattlehead
Wiek: 21
Płeć: M
Próbka głosu:
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Aktor dubbingowy
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Występ w filmie kinowym, najchętniej w którymś epizodzie Gwiezdnych Wojen. :)
Mikrofon: Blue Snowball Ice

Witam! Zwę się NickRattlehead. Jestem fanem gier, filmów, muzyki metalowej i oczywiście dubbingu. Dubbingiem interesowałem się od dość dawna, szczególnie tym Amerykańskim (Wybaczcie. To zapewne przez filologię angielską, którą studiuję). Moje zainteresowanie tematem zdecydowanie wzrosło po wizycie w profesjonalnym studiu nagraniowym. W temacie podkładania głosu jestem dość zielony - dubbing nagrywałem może ze 3 razy w życiu ale podoba mi się to, więc czemu by nie rozwijać się w tym kierunku? Ostrzegam wszystkich odsłuchujących nagranie - pierwsza recytacja życia nagrana w dość słabej jakości (pogłos jak w tunelu).

Dołączając do grupy mam nadzieję rozwinąć swoje umiejętności tak aby w przyszłości myśleć o pracy aktora głosowego. Marzenia...

To tyle. Pozdrawiam wszystkich! :)
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Wybaczamy lubienie dubbingu!

Jakąż to wizytę w studiu odbyłeś?
Awatar użytkownika
NickRattlehead

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 01 mar 2018, 01:46

Zagrałem krótki epizodzik w serialu animowanym. Niestety nie mogę zdradzić w jakim studio, w jakim serialu, kogo grałem. Klauzula poufności. :/
ODPOWIEDZ