Dzień dobry :)

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
zombik625

Wokalista

Posty: 6
Rejestracja: 07 mar 2018, 00:52

Nick: Zombik625
Wiek: 25 wiosen
Płeć: mężczyzna
Próbka głosu: https://ising.pl/nagranie/1ajg9o7nte3,J ... asza_klasa
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Zdecydowanie wokal, choć nie ukrywam że mam też ciągoty do dubbingu i ogólnie pojętej pracy głosem
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Bycie czarnym charakterem z jakąś genialną piosenką np. Skaza z przyjdzie czas, o tak, granie skazy z wokalem byłoby spełnieniem marzeń :)
Mikrofon: ZOOM H2N

Test, Test, 1, 2, 3, chyba wszystko działa, to teraz parę słów o mnie, ot zwykły chłopaczek z prowincji który myśli że ma całkiem znośny głos xD Aktualnie ciągle jestem w fazie poznawania magii emisji klasycznej w szkole muzycznej, choć nie ukrywam że bliżej mi do Les Miserables niż do Die Zauberflöte, ale Opere szanuje i lubię, poza tym uczęszczam do jednego chóru, całkiem dobrego, chociażby zdobyliśmy złotą wstęgę na poprzednim konkursie. Co tam jeszcze mogę o sobie napisać, może trochę konkretów, jak zdążyliście poznać po moim nagraniu ( swoją drogą jeśli nagranie na ising się nie nadaje i wolicie coś bardziej soundcloud'owego dajcie znać ) jestem barytonem, niektórzy mówią nawet że bass-barytonem. Dobrze czuję się w utworach które wymagają tzw. ciemnych emocji tj. strach, gniew, szaleństwo i smutek., mam 5-letnie doświadczenie wokalne które ciągle poszerzam, mogę jeszcze poszczycić się tym że grałem w szkolnym musicalu oraz byłem basem w Requiem Mozarta, a z rzeczy bardziej nieformalnych jestem wielkim fanem Jacka Kaczmarskiego i Przemysława Gintrowskiego, bardzo lubię poezję Osieckiej i Młynarskiego oraz czytam i oglądam mangę i anime. Więc jeszcze raz DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM :)
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Super, kolejny śpiewający mężczyzna! :D Mieszkasz może gdzieś w okolicach Poznania?
Awatar użytkownika
zombik625

Wokalista

Posty: 6
Rejestracja: 07 mar 2018, 00:52

okolicą Poznania bym tego nie nazwał, mieszkam koło Koszalina w zachodniopomorskim
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Szkoda. Zaczynamy właśnie projekt chórowy w Poznaniu i szukamy głosów, zwłaszcza męskich.
Może kiedyś przyjdzie czas i na Koszalin :D
Awatar użytkownika
zombik625

Wokalista

Posty: 6
Rejestracja: 07 mar 2018, 00:52

Wtedy zapraszam :)
ODPOWIEDZ