Siemka, Siemka! ^^

Poznajmy się! :)
Shana

Posty: 3
Rejestracja: 01 kwie 2018, 19:43

Nick: Shana
Wiek: 17
Płeć: kobieta
Próbka głosu: -
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: w sumie nie potrafię konkretnie określić, szybko się uczę i lubię pidejmować nowe wyzwania... myślę że spróbuje chociaż trochę każdego, jedno mi wyjdzie, jedno nie, ale w końcu trzeba sprawdzać samego siebie co nie? ;)
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: nie ważne gdzie wystąpie, nawet najmniejsza rola ma dla mnie znaczenie ^^
Mikrofon: jeszcze nie ma : /

Siemka, siemka ^^
Przybyłam do tej grupki by bardziej rozwinąć swoje umiejętności i spróbować czegoś nowego. Kocham montować filmy, (pasja od zawsze ^^) chodz niestety na razie nie mam zbyt dobrego sprzętu ..., moim zdaniem robię nawet niezłe miniaturki, kumple zawsze u mnie robią zamówienia 😏. Uczę się języków obcych, więc mam nadzieję zostać tutaj tekściażem, ogólnie mam wielę pasji. Uwielbiam poznawać ludzi z całego świata, różne ich kultury, języki itp. Nigdy na krytykę czy rady nie reaguję agresją, bardzo chętnie słucham uwag na temat moich prac itp żeby móc się poprawić. Mimo tego że mocno trzymam się swoich zasad zawsze lubię posłuchać też zasad innych. Mam nadzieję że uda mi się tu coś osiągnąć i miło spędzę tu czas :)
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Próbuj wszystkiego! :D
Awatar użytkownika
Shyvern

Posty: 4
Rejestracja: 24 mar 2018, 22:22

Aby zostać tekściarzem, musisz podszkolić się w kwestii ortografii, jak mniemam. Powodzenia!
Shana

Posty: 3
Rejestracja: 01 kwie 2018, 19:43

Shyvern pisze:
03 kwie 2018, 22:16
Aby zostać tekściarzem, musisz podszkolić się w kwestii ortografii, jak mniemam. Powodzenia!
Tak wiem, dyslekcja i dysortografia to masakra xd ale zazwyczaj moje opowiadania czy wierszę piszę na kompie który poprawia mi wszystkie błedy, więc w tym przypadku było by tak samo. Ale racja podszkolić się można, nauka to zawsze dobre rozwiązanie ^^
Shana

Posty: 3
Rejestracja: 01 kwie 2018, 19:43

Pchełka pisze:
01 kwie 2018, 22:34
Próbuj wszystkiego! :D
😁😁😁
ODPOWIEDZ