No Witajcie!

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Sangchu

Posty: 3
Rejestracja: 15 kwie 2018, 11:53

Nick: Sangchu
Wiek: 16,5
Płeć: W teorii kobieta, ale po zachowaniu niezupełnie
Próbka głosu: https://soundcloud.com/jungkook-cygan/b ... ng-version (próbna wersja mojego pierwszego angielskiego tekstu na poważnie, czyli żabie skrzeki )
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Fajnie by było, gdyby udało mi się kiedyś zostać tekściarzem, w dalekiej przyszłości zamierzam spróbować w rekrutacji na aktora.
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Nie mam raczej nic konkretnego. Marzy mi się kiedyś dubbing do Akatsuki no Yona i cover do piosenki Outsidera- Loner (obiecałam sobie, że kiedyś to zrobię)
Mikrofon: Novox NC-1

Witajcie, wszyscy. Ta kluska niedawno tutaj zawitała i postanowiła się przywitać. Miałam ochotę dołączyć jakiś czas temu, ale jakoś nigdy nie było czasu i odwagi. Mówiąc krótko jest dość dziwną i niezbyt rozgadaną ( w wyjątkach bardzo, bardzo rozgadaną) osobą. Jakiś czas bawię się z angielskim tłumaczeniem piosenek do coverów, dla własnej przyjemności tłumaczę też czasem seriale na język polski. Wracam od niedawna do śpiewania(bo jednak 3 lata przerwy po 3 latach nauki to sporo). Mogę jeszcze dodać, że większość znajomych twierdzi, że mam ponoć głos jak bobas/przedszkolak. Wierzę, że ostatecznie odnajdę tu coś dla siebie i zmienię swoje niezdolności na zdolności.

To chyba wszystko, miłego wszystkiego wszystkim i do kiedyś tam.
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2018, 23:24 przez Sangchu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Skryty

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Posty: 13
Rejestracja: 13 cze 2017, 23:49

Może nie jak bobas, troszkę jak dziecko, ale mnie tam się podoba Twój głos :3
ODPOWIEDZ