Cześć. Tworzę miniserial animowany.

Poznajmy się! :)
Unexpected

Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2018, 00:22

Nick: Unexpected
Wiek: 27
Płeć: Nężczyzna

Czym chciałbyś się zajmować się w grupie:
Chcę tworzyć wymyślone od początku scenki, miniserial. Pracuję nad moim pierwszym miniserialem od 9 miesięcy. Stworzyłem już demo pierwszego odcinka, ale będę musiał przenieść się do innego programu i ulepszyć całość. Zrobiłem przy nim wszystko sam: scenariusz, rysunek, animacje, dubbing. Mam scenariusz 4 odcinków 5-7 minutowych.
Chciałbym poznać innych, którzy też chcą tworzyć animacje. Poznać kogoś do współpracy.

Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt:
Chciałbym stworzyć kanał youtube z oryginalnymi animacjami, zajmować się tym profesjonalnie, może w przyszłości robić seriale na inne platformy.

Mikrofon: Rode Videomic Pro

Cześć.
Uczę się tworzyć seriale animowane, lub pojedyncze kilkuminutowe filmiki. Projekty koncentrujące się na postaciach i dialogach. W prostej grafice i technice animacji jak Bojack Horseman lub South Park. Fabularnie mój pierwszy serial również utrzymany jest w podobnym tonie.
Ogarniam animację od strony technicznej i zrobienie krótkich odcinków jest wykonalne w akceptowalnym czasie. Poznałem program Adobe Character Animator, który pozwala na szybkie tworzenie animacji, dzięki przechwytywaniu mimiki i ruchu z kamerki internetowej. Do tego można dodać sterowanie jak w grze komputerowej.
Próbuję poprawić mój dubbing, na początku miałem z tym duże problemy. Chodzę na lekcje emisji głosu.
Uczę się pisać scenariusze i dialogi. Mam sporo pomysłów, ale nadal największy kłopot sprawia mi formułowanie dialogów.
Chcę robić odcinki po angielsku, ale zauważyłem, że lepiej jest pisać po polsku, a potem tłumaczyć.
Rysuję raczej słabo, dlatego szukam prostego stylu. Raz narysowane postacie mogę wykorzystywać do animacji w całym projekcie.

Myślę, że jeżeli znajdzie się kogoś z podobnym nastawieniem i stylem to łącząc siły łatwiej zrobić coś dobrego. Może poznam do współpracy kogoś kto chciałby spróbować zrobić coś większego, współtworzyć kanał, wymyślać historie i postacie, albo osobę, która po prostu lubi rysować lub dubbingować. Chętnie odwdzięczę się pomagając innym w ich projektach.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Fabiosek

Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2017, 20:17

Hej.

Generalnie fajna inicjatywa z tym tworzeniem animacji, bo choć nigdy o tym nie myślałem, to pewnie fajnie byłoby realizować coś takiego, zawsze to jakieś doświadczenie oraz fajna zabawa. Horsemana nie znam, a South Park miałem okazję już trochę gdzieś poznać, ale sądząc po tym, że SP jest targetem +18, to czy ty też planujesz w takim klimacie? Czy chodziło Ci po prostu tylko i wyłącznie o technikę oraz grafikę typu South Park? Fajnie jakbyś pokazał już co tam masz, nie zaszkodzi na pewno.

PS. Piszę z perspektywy potencjalnego widza, być może kogoś do pomocy w kwestii scenariusza (jestem raczej od takich rzeczy i poniekąd trochę doświadczenia już mam). W kwestii animacji niestety kulawa noga, a grafika to już w ogóle ;/

Pozdrawiam :)
Unexpected

Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2018, 00:22

Chcę robić animacje raczej poważniejsze, mogą się pojawiać przekleństwa i kontrowersyjne tematy, ale nie są one głównym motywem w serialu.

Wysłałem scenariusz i demo odcinka w kilka miejsc, jeszcze czekam na odpowiedź, choć pewnie było za mało. Chciałbym znaleźć kogoś do "produkcji-dystrybucji", dlatego nie mogę wklejać scenariusza publicznie, dodatkowym problemem jest jego objętość.

Mam kilka pomysłów, mogę je łatwo zanimować, nie potrafię rysować. Chyba najlepszym układem byłoby gdyby ktoś lubił rysować, a nie potrafił animować, wtedy każdy może realizować swoje pomysły wymieniając się umiejętnościami.

Uważam, że taka współpraca może się udać tylko przy spotkaniach na żywo (w Warszawie).
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Napisz też o tym pomyśle na discordzie grupy, więcej osób przeczyta :)
Powodzenia! <3
ODPOWIEDZ