Witam wszystkich śpiewających i nie tylko!

Poznajmy się! :)
xCORVUSx

Wokalista

Posty: 9
Rejestracja: 11 maja 2018, 16:50

Nick: Corvus
Wiek: 18
Płeć:
Próbka głosu:
[youtube][/youtube]
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Chciałabym być wokalistką, a jeśli to mi się uda, zamierzam próbować się w aktorstwie.
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: SiD "Garasu no Hitomi", scenka z Kuroshituji Book of Atlantic lub Hellsing Ultimate.
Mikrofon: Shure PG58-XLR-B i the t.bone SC-300

Witajcie!

Już kiedyś przedstawiałam się na tym forum, jednak niestety zgubiłam dane do swojego poprzedniego konta. W związku z tym robię to ponownie i wracam do Nanokarrin, ale już zdecydowana na przystąpienie do rekrutacji. Chcę spróbować swoich sił w fandubbingu, chociaż wiem, że będę musiała wyszlifować kilka rzeczy.
Uprzedzając wszelkie pytania - osobą na awatarze jestem ja.
Moje zainteresowania są bardzo szerokie, bowiem lubię realizować się artystycznie - muzycznie, plastycznie, aktorsko... Poza tym dobrze gotuję i uwielbiam próbować nowych rzeczy (jestem fanką kuchni orientalnej i chętnie próbuję różnych "szokujących" potraw), a także podróżować. Bardzo lubię również zwierzęta i mam dobry kontakt z tymi istotami, bardzo chętnie związałabym z nimi swój przyszły zawód.

Będzie mi miło, jeśli mnie o coś zapytacie. Chciałabym się tu trochę wkręcić.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2018, 22:40 przez xCORVUSx, łącznie zmieniany 1 raz.
YouTube
Ask.fm
Obrazek The bird of Hermes is my name eating my wings to make me tame.
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Skąd jesteś! :D
xCORVUSx

Wokalista

Posty: 9
Rejestracja: 11 maja 2018, 16:50

Pchełka pisze:
12 maja 2018, 00:42
Skąd jesteś! :D
Znad wyraz pięknego miasta, jakim jest Warszawa. C:
YouTube
Ask.fm
Obrazek The bird of Hermes is my name eating my wings to make me tame.
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Słusznie B)
Jak masz czas, wpadnij dziś na piwo do Cześć na Grzybowskiej! o/
xCORVUSx

Wokalista

Posty: 9
Rejestracja: 11 maja 2018, 16:50

:D
Ostatnio zmieniony 17 maja 2018, 22:44 przez xCORVUSx, łącznie zmieniany 3 razy.
YouTube
Ask.fm
Obrazek The bird of Hermes is my name eating my wings to make me tame.
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

xCORVUSx pisze:
12 maja 2018, 09:53
Pchełka pisze:
12 maja 2018, 00:42
Skąd jesteś! :D
Znad wyraz pięknego miasta, jakim jest Warszawa. C:
To wyjaśnia dlaczego nosisz maskę, tylko niestety ten model nie chroni przed smogiem XD
Obrazek
xCORVUSx

Wokalista

Posty: 9
Rejestracja: 11 maja 2018, 16:50

Kubacz pisze:
12 maja 2018, 14:37
xCORVUSx pisze:
12 maja 2018, 09:53
Pchełka pisze:
12 maja 2018, 00:42
Skąd jesteś! :D
Znad wyraz pięknego miasta, jakim jest Warszawa. C:
To wyjaśnia dlaczego nosisz maskę, tylko niestety ten model nie chroni przed smogiem XD
Haaa... Wiem o tym, tutaj to była bardziej kwestia image'u i zachowania odrobiny tajemniczości. 8-)
Moje płuca na szczęście jakoś żyją... Jeszcze.
YouTube
Ask.fm
Obrazek The bird of Hermes is my name eating my wings to make me tame.
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Spoko, myślałem żeby składać papiery na AT w Warszawie, ale po rozmowie z kilkoma osobami zmieniłem zdanie. W WWA jest spoco loco, tam można burito zjeść nienaganne, byłem w wakacje w tym zacnym przybytku, polecam.
Obrazek
xCORVUSx

Wokalista

Posty: 9
Rejestracja: 11 maja 2018, 16:50

Kubacz pisze:
12 maja 2018, 14:55
Spoko, myślałem żeby składać papiery na AT w Warszawie, ale po rozmowie z kilkoma osobami zmieniłem zdanie. W WWA jest spoco loco, tam można burito zjeść nienaganne, byłem w wakacje w tym zacnym przybytku, polecam.
Również polecam przybytek, nie tylko na czas wakacji. Swoją drogą, co zniechęciło Cię do składania tych papierów po rozmowach z ludźmi? Sama będę musiała za rok coś wybrać i myślę o naprawdę wielu rzeczach, ale wolę już teraz się nasłuchać o różnych miejscach.
YouTube
Ask.fm
Obrazek The bird of Hermes is my name eating my wings to make me tame.
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Mój znajomek mieszka w Warszawie i twierdzi, że smog, korki i ogół miasta jest nieprzyjemny. Podobnie twierdzi mój kolega, który tam studiuje od roku. Może kwestia gustu, nie wiem. Ja mam tak, że na wszystkie trzy uczelnie które mnie interesują mam 250-300km, więc odległość nie robi mi większej różnicy. Jak chcesz się zagłębić w dyskusję o uczelniach, to preferuję discorda xd
Obrazek
xCORVUSx

Wokalista

Posty: 9
Rejestracja: 11 maja 2018, 16:50

Kubacz pisze:
12 maja 2018, 16:21
Mój znajomek mieszka w Warszawie i twierdzi, że smog, korki i ogół miasta jest nieprzyjemny. Podobnie twierdzi mój kolega, który tam studiuje od roku. Może kwestia gustu, nie wiem. Ja mam tak, że na wszystkie trzy uczelnie które mnie interesują mam 250-300km, więc odległość nie robi mi większej różnicy. Jak chcesz się zagłębić w dyskusję o uczelniach, to preferuję discorda xd
Na razie jestem na etapie ogarniania discorda i jak się tam odnajdę, to pewnie się odezwę. Ale z tym smogiem to nie ma znowu co przesadzać, gorzej sytuacja wygląda w Krakowie. W obu miastach jak do tej pory ludzie żyją i nie czołgają się błagając o dostęp do powietrza. XD Co do reszty spostrzeżeń mogę się jednak zgodzić.
YouTube
Ask.fm
Obrazek The bird of Hermes is my name eating my wings to make me tame.
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Właśnie Kraków mam na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o priorytet :D
Obrazek
ODPOWIEDZ