SPRZEDAJĘ KIWI W PROMOCYJNYCH CENACH!!!

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Rainot

Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2018, 23:32

Nick: Rainot
Wiek: 14
Płeć: piękna
Próbka głosu: Dodam w przyszłości
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Od zawsze chciałam zostać wokalistką, ale rola aktorki,
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Ohh, tyle tego jest, ale w sumie mój wymarzony projekt, to taki, w którym proces tworzenia przebiegałby radośnie, a efekt zadowoliłby wszystkich, którzy na niego pracowali ^^
Mikrofon: M-Audio Vocal Studio

Prawdopodobnie jesteś tutaj ze względu na tytuł, nieprawdaż? Na razie nie mam żadnych kiwi na stanie, ale gdzieś, kiedyś na jakiś konwent mogę trochę przemycić (≖ ͜ʖ≖)

To powyżej miało na celu jedynie zwrócić twoją uwagę. Jak widać - zadziałało. W takim razie teraz mogę normalnie się przywitać.
Witam wszystkim, jestem Rainot. Niezbyt umiem o sobie opowiadać, ale spróbuję zrobić to jak najlepiej.
Jestem artystyczną duszą, a ze wszystkich dziedzin najbardziej przyciąga mnie muzyka. Od 8 lat gram na skrzypcach i uczęszczam do szkoły muzycznej. Przez 5 lat śpiewałam w chórze, ale teraz nie dałabym rady zaśpiewać nawet najprostszego utworu, w taki sposób, aby moja dyrygentka mogłaby być dumna. Nanokarrin poznałam pod koniec 2016 roku, a już w lutym następnego kupiłam mikrofon i byłam w pełni gotowa do rekrutacji. Wyszło jednak na to, że czułam wielką niechęć do własnego głosu. Nie podobał mi się, nie lubiłam go słuchać, więc co za tym idzie, nie udostępniałam go w internecie ani nigdzie indziej. Taka kolej rzeczy doprowadziła do tego, że dopiero po dwóch latach mogę stanąć naprzeciw marzeniom i spróbować swoich sił przed szerszą publiką.
Niestety szkoła zjada mi większość czasu, więc ja muszę chodzić głodna ale gdy znajdę wolną chwilę, to na ogół spędzam ją na rysowaniu, oglądaniu lub graniu w jakieś gry. Rysuję amatorsko, oglądam anime oraz seriale, gram w gry wszelkiej maści, od rpg, przez moba, aż do idie. Czasami zabiorę się za pisanie, lecz są to chwilowe natchnienia, z których nigdy nic wielkiego nie wynika.

Dodam jeszcze parę luźnych informacji:
Mieszkam w Bydgoszczy.
Lubię spać. Sen to rzecz święta, którą może przeżywać każdy człowiek co około 17 godzin. Jak można wyrzekać się tego cudownego zjawiska ;__;
Na Pyrkonie prawdopodobnie będę przebrana za Yoshino z Date a Live.
Świeczki zapachowe i zielona herbata to najlepsze połączenie.
Nie umiem utrzymywać porządku wokół siebie, a do tego moje zdolności organizacyjne są na minusie.
Spanie to chyba moja ulubiona czynność, ale jestem typowym nocnym markiem, przez co snu zażywam na ogół w promieniach słońca.
Skrzypce są moim głównym instrumentem, ale od 5 roku życia gram na fortepianie, a od paru miesięcy próbuję swoich sił na gitarze.

Nie wiem, czy cokolwiek z tego da się zrozumieć, ale mam nadzieję, że dla kogoś przeczytanie tych kilku słów sprawiło chociaż minimalną przyjemność ^^
Jestem również pewna, że rano będę żałowała że wysłałam ten post w świat ;;;
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

"Świeczki zapachowe i zielona herbata to najlepsze połączenie."
czemu chcesz pić świeczki zapachowe ;;
Awatar użytkownika
Atsuya

Posty: 4
Rejestracja: 04 kwie 2018, 16:38

O, ja też z bydgoszczy ^-^
xCORVUSx

Wokalista

Posty: 9
Rejestracja: 11 maja 2018, 16:50

Wymienisz tytuły ulubionych anime? C:
YouTube
Ask.fm
Obrazek The bird of Hermes is my name eating my wings to make me tame.
ODPOWIEDZ