Welcome my little friends!

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
MarkusKnight

Posty: 2
Rejestracja: 14 cze 2018, 14:09

Nick: MarkusKnight, czasem zwany Bagon, głównie jednak Markus
Wiek: Veinte, zwanzig, √ 400 , po ludzku 20
Płeć: DID U JUST ASSUME MY GENDERRO?! Facet kuwa!
Próbka głosu: Niestety... Kurcze, kiedyś się z Audacity bawiłem, ale po sesji już będę miał czas i aktywnie wejdę~
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Pewnie aktor, podstawy montażu mam, ale nie jest taki piękniutki i estetyczny, lepszy do tego After Effect, a używam Vegasa~
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Dubbing w jakimś fajnym animowanym projekcie, a marzenie to już dubbing w grach~
Mikrofon: O ile posiadasz!~~ W kamerce z Logitecha, ale ciągnie skubany piękniuchno :D

Time to make new friends~!

Witam pany! Wymarzył mi się dubbing i wiele osób mówi mi, bym spróbował. Nie mam pojęcia gdzie się chodzi na profesjonalne castingi, ale lepiej chyba zacząć po kolei, bez wielkiego studia i tak dalej - może coś fanowskiego? Stąd tu jestem.
Martwi mnie tylko jedna rzecz - czy duża większość projektów to jednak manga/anime? Czy jest nieco projektów... Spoza tej tematyki? Chętnie pod wszelkie scenki, filmy, gry, animacje bym podkładał, ale nie sprawdzę się chyba w anime. Można gdzieś zobaczyć czym dokładnie się zajmujecie w tym momencie (poza zakładką "Nasz Dubbing") to znaczy, przejrzeć co teraz będziecie ciekawego robić :D
Czy dla typa któremu anime nie podchodzi znajdzie się tu miejsce?
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Miejsce się znajdzie dla każdego, projekty są różne i nie dajemy organiczeń. To, co wydajemy, zależy wyłącznie od reżyserów i ich widzimisię, więc wystarczy po prostu namówić jakiegoś reżysera na "Twoje" scenki ;).
Awatar użytkownika
MarkusKnight

Posty: 2
Rejestracja: 14 cze 2018, 14:09

Hejka ludzie bardziej doświadczeni - jeszcze nie robię rekrutacji w całości, do tego muszę poćwiczyć i się przygotować, ale zacząłem nieco robić Krasnoludki na próbę. Oceniłby mi ktoś głównie kwestię techniczną - czy taki mikrofon da radę, czy szukać gdzieś sobie lepszego? Bo teoretycznie mogę od koleżanki pożyczać, ale wtedy byłbym nieco zależny, tego bym nie chciał :(
Oczywiście wszelkie wskazówki aktorskie również mile widziane :P

Awatar użytkownika
Filipus Magnus

Reżyser scenek

Aktor

Realizator dźwięku (młodszy)

Posty: 62
Rejestracja: 22 gru 2016, 21:50

Słychać, że mikrofon piórkowy, mam wrażenie, jakby ucinało ci trochę dołów i gór no i przestery się zdarzają. I gdybyś kiedyś zmieniał mikrofon to możliwe,ze będziesz miał lekki problem z akustyką, bo na tym nagraniu wydaje mi się, że masz pogłos, ale może to być po prostu kwestia ucinania częstotliwości, przez twój sprzęt. Tyle jeśli chodzi o technikalia.
Słychać, że umiesz modulować, emocji za bardzo nie pokazałeś, ale nic dziwnego, ciężko to przedstawić w krasnoludkach.
A tak bts. to forum powoli umiera jeśli chodzi o ruch, szybciej odpowiedź byś dostał na discordzie.
Moja Tuba
Ceterum censeo Carthaginem delendam esse
ODPOWIEDZ