Jestem Tertyl i lubię żółwie!

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Nessime

Aktor

Wokalista

Posty: 16
Rejestracja: 21 cze 2018, 14:51

Nick: Tertyl
Wiek: 21
Płeć: kobieta
Próbka głosu: jeszcze z mych starych nagrań, bardzo starych, czekam na warunki by nagrać coś nowego i wziąć udział w rekrutacji

Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Wokalistka i aktorka
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Oh happy day z Zakonnicy w Przebraniu. xD Wymarzona scenka to... hmm, chyba katusze z Higurashi no Naku Koro Ni jako Shion, lubię krzyczeć (tak wiem, stareee), wracając do piosenki to chyba "Nie powiem że" z Herkulesa albo coś głosem Tiany z Księżniczki i Żaby
Mikrofon: Mój chłopak ma jakieś ryzerowe słuchawki, które mają fajniutki mikrofon.
[/info]

W ten weekend będę miała warunki do nagrania czegoś i mam nadzieję, że będę mogła się z wami świetnie bawić. :D
Obrazek

LOL: Nessime Chętnie pogram!
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

oh happy day to taka dobra piosenka w tej aranżacji, mogę słuchać w kółko i zawsze się wzruszam, jak przypominam sobie moment z filmu <3
Awatar użytkownika
Nessime

Aktor

Wokalista

Posty: 16
Rejestracja: 21 cze 2018, 14:51

Prawda. Robiłam to z zespołem muzycznym zanim się rozpadł, a tak mi zależało na tej piosece, dlatego liczę, że kiedy jeszcze będzie mi dane to zaśpiewać.😁
Obrazek

LOL: Nessime Chętnie pogram!
Awatar użytkownika
Kaschion

Posty: 5
Rejestracja: 19 cze 2018, 18:40

Bardzo ładna barwa głosu. Długo już śpiewasz?
Awatar użytkownika
Nessime

Aktor

Wokalista

Posty: 16
Rejestracja: 21 cze 2018, 14:51

Bardzo długo. W sumie od zerówki chodziłam na jakieś chórki. Od 1 gimnazjum bodajże byłam wokalistką w zespole coverującą rockowe kawałki, potem w 3 gimnazjum dołączyłam do czegoś co miało być chórem, ale pod dowództwem świetnej nauczycielki śpiewu robiłyśmy rzeczy typu Pentatonix, bo była nas szóstka i byłam jednym z dwóch najniższych głosów, więc tym tam się zajmowałam (i często śpiewałam partie męskie, co na początku było karkołomnym zadaniem). No, ale niestety w tym roku musiałysmy przerwać działalność, że względu na magisterki dziewczyn i ich prace.
Kurde, rozpisuje się, bo strasznie mi tego brakuje, bycia częścią czegoś takiego. No i dużo czasu poświęcilysmy na opracowywanie kawałków. Czekam tylko na telefon że wracamy z pełną petardą. :D Wybacz długi wywód. Mam nadzieję, że jak uda mi się przejść rekrutację to znów poczucie bycia częścią super muzycznej ekipy. ^^

Edit: dziękuję, miło to czytać. Zawsze sądziłam że moja barwa głosu jest mało interesująca.
Obrazek

LOL: Nessime Chętnie pogram!
Awatar użytkownika
Kaschion

Posty: 5
Rejestracja: 19 cze 2018, 18:40

Uczucie przynależności do jakieś ekipy jest niesamowite. Zwłaszcza, gdy robisz coś, co kochasz. Pamiętam kiedyś zakochałem się w radiu i mało nie zemdlałem ze szczęścia na wieść, że w szkole planujemy robić radio. W głowie pojawiło mi się milion pomysłów, jakby fajnie to zrealizować, żeby w końcu w tej szkole działo się coś ciekawego i nowego.. Niestety, okazało się, że wszyscy ludzie, którzy się do tego radia zgłosili, po prostu chcieli się pobawić i pourywać z lekcji. Tak oto umarły moje wspaniałe marzenia. No, ale teraz próbuję przejść rekrutację na aktora tutaj, więc może moje głosowe marzenia dostaną drugą szanse :)
Awatar użytkownika
Nessime

Aktor

Wokalista

Posty: 16
Rejestracja: 21 cze 2018, 14:51

Życzę Ci jak najlepiej! Może uda nam się tu kiedyś w czymś razem zagrać! 😋
Obrazek

LOL: Nessime Chętnie pogram!
ODPOWIEDZ