Hejka!

Poznajmy się! :)
Iretis

Wokalista

Posty: 6
Rejestracja: 20 lip 2018, 13:48

Nick: Iretis
Wiek: 17
Płeć: Kobieta
Próbka głosu:
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Ogólnie moim marzeniem (od bardzo długiego czasu) jest zostanie wokalistką. Jednak niestety mój poprzedni mikrofon (który od razu po zakupie nowego poszedł do kosza) uniemożliwiał mi przystąpienie do rekrutacji.
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Szczerze powiedziawszy nie mam żadnej wymarzonej piosenki, ponieważ zaproszenie mnie do jakiejkolwiek byłoby moim największym marzeniem.
Mikrofon: Novox NC-1

Mam na imię Beata i liczę już 17 wiosen! Lubię grać w gry takie jak League of Legends czy Dead by Daylight. Kiedyś grałam sporo w osu! i udało mi się dobić ponad 4k pp, jednak po tym mi się ta gra znudziła oraz nie poświęcam na nią tyle czasu co kiedyś. Uczęszczam do technikum informatycznego. Jestem osobą, która nie potrafi w mix, obraz, czy nawet harmonie - to dla mnie czarna magia :C Na dodatek mam zbyt słaby komputer, żeby robić jakiekolwiek animacje. Nie mam dużo znajomych, którzy podzielają moją pasje (oczywiście, chodzi mi tutaj o śpiew), więc od bardzo długiego czasu miałam problem z zmotywowaniem do robienia czegoś w tym kierunku. Kiedyś nawet by mi do głowy nie przyszło, żeby wstawiać swoje covery na youtubie, bo jest masa osób, które mają świetne głosy, a ja bym tylko zawadzała. Byłabym mega wdzięczna, gdyby jakieś kochane duszyczki pomogłyby mi z takimi najprostszymi rzeczami, bo jedyne co mogę zaoferować to mój głos.

Dziękuję za przeczytanie tych przewspaniałych wypocin.
Pozdrawiam!

Ostatnio zmieniony 08 sie 2018, 21:26 przez Iretis, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Napisz cokolwiek więcej o sobie :3
ODPOWIEDZ