Cześć! :)

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Vanellisse

Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2018, 16:27

Nick: Vanellisse
Wiek: 16
Płeć: Kobieta
Próbka głosu: KRASNALE :D
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Zdecydowanie chciałabym zostać wokalistką oraz aktorką lecz myślałam również nad pisania tekstów.
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Myślę, że spełnieniem marzeń byłoby zdecydowanie wzięcie udziału w jakiejkolwiek scence.
Mikrofon: Samson Go Mic

Cześć jestem Ola. Mam 16 lat i mieszkam w Dzierżoniowie okolice Wrocławia. Interesuje się etymologią, biologią, chemią, matematyką, grami, literaturą, psychologią, psychiatrią oraz informatyką. Patrząc na moje zainteresowania zaskakującym faktem może być to, że po wakacjach idę do technikum spedycyjnego, miałam iść na organizacje reklamy ale stwierdzili, że nie otworzą tego kierunku... No ale cóż może będzie fajnie :D W wolnym czasie (jako, że są wakacje mam go bardzo dużo) lubię pograć w gry takie jak np. Gothic, SAMP, Metin, Fable itp. Jeżeli ktoś z was gra w metina, sampa ewentualnie LOLa to może się zgłosić z chęcią pogram :D
(w lola w sumie nie umiem ale zawsze można spróbować xd) Cechuje mnie indywidualizm, introwersja,
odpowiedzialność oraz nieśmiałość (także może to być dosyć dziwne, że chce dostać się do grupy ale trzeba się w końcu otworzyć i mam nadzieję, że uda mi się to tutaj osiągnąć). Jestem osobą spokojną oraz bardzo ambitną. :)
Ostatnio zmieniony 01 sie 2018, 01:29 przez Vanellisse, łącznie zmieniany 1 raz.
Pauperyzacja twojej mentalnosci nie obliguje mnie do przeprowadzenia z toba merytorycznej konwersacji, reasumujac egzystujesz nadal w brodziku intelektualnym.
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Sporo zainteresowań! :D Jak jesteś taka zorganizowana, że pogłębiasz każde z nich, to na pewno sobie poradzisz, niezależnie od wybranego kierunku. W "ewentualnie LOLa" gra u nas sporo osób, popytaj na Discordzie! O innych grach nie wiem, ale warto spytać.
Planujesz przyjeżdżać na konwenty?
Awatar użytkownika
Vanellisse

Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2018, 16:27

Pchełka pisze:
31 lip 2018, 17:16
Planujesz przyjeżdżać na konwenty?
Zawsze chciałam ale nigdy nie miałam z kim a sama to raczej nie ma takiej opcji ;-; Ale jeśli ktoś tutaj chciał by mnie przygarnąć to myślę, że nie byłoby problemu i raczej na pewno można by było mnie na nich spotkać :)
Pauperyzacja twojej mentalnosci nie obliguje mnie do przeprowadzenia z toba merytorycznej konwersacji, reasumujac egzystujesz nadal w brodziku intelektualnym.
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Członkowie NK często jeżdżą na konwenty, więc warto śledzić dział wydarzeń na discordzie :)
ODPOWIEDZ