Haii

Poznajmy się! :)
ShiroXx

Posty: 2
Rejestracja: 01 sie 2018, 00:18

Nick: ShiroXx
Wiek: Już prawie 18naście
Płeć: Czy to ważne?
Próbka głosu: Przykro mi ale jeszcze nie posiadam aktualnie warunki mi nie pozwalają ale powinien coś wrzucić w ciągu dwóch dni
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Voice Actora lub Grafik
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Postać która mówi moim głosem

Hej nazywam się Dominik...chyba tak się powinno zaczynać? No nic. Kompletny amator z chęcią uczenia się tego co go ciekawi. W jednym zdaniu cały ja.
Mam kilka zainteresowań... Od czego by tu zacząć?...A już wiem! Rysuje i to od już przeszło 5lat. Szyję maskotki, przerabiam ubrania (miałem kilka podejść do uszycia swoich, skończyło się jednak na projektach ). No coś nie coś tańczę. Gram w gry głównie LoL.
Pracowałem jako konsultant telefoniczny i niejednokrotnie mylono mnie z dziewczyną (kogo ja oszukuje dalej mnie myla).
Moi znajomi uważają że mam dość ciekawą barwę głosu więc poszedłem za ich radą i stwierdziłem że trzeba odkopać dawne zainteresowania do aktorstwa głosowego i ruszyć do przodu. Mam jeden mankament który może mi w tym przeszkadzać... A mianowicie nie umiem w polskie akcenty (straszne to jest) albo mówię tak jakby śpiewając albo z obcym akcentem. Pozatym lepiej mówię w obcych językach takich jak angielski, francuski czy japoński niż w języku polskim. Ale chcę się rozwijać i samodoskonalić. Liczę na pomoc i z góry dziękuję za każdy komentarz z poradami .
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Określenie płci się przydaje o tyle, że wiemy, jak się zwracać ;)
Masz może jakieś zdjęcia maskotek?
Wejdź na discord grupy i spróbuj tam się wdrażać :) Jeśli lubisz języki, może Cię zainteresować też serwer językowy NK.
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Po końcówkach "łem" już wszystko wiadomo, jak chciałeś zostać anonimowy, to trzeba było pisać "łom" xD
Obrazek
parker

Posty: 50
Rejestracja: 12 mar 2017, 16:00

Cześć!
tak z ciekawości - skąd pochodzisz? I skąd w ogóle zainteresowanie językiem polskim :p?
ShiroXx

Posty: 2
Rejestracja: 01 sie 2018, 00:18

Pochodzę z Polski :P ale mam brytyjskie korzenie :P Mama Polka Tata Brytyjczyk... Obecnie mieszkam w Częstochowie. Tato często w delegacjach więc jednak mam styczność bardziej z Polskim niż Angielskim no i tak jakoś wyszło.
ODPOWIEDZ