Hej! Cześć! Witam!

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
okoniu99

Aktor

Posty: 5
Rejestracja: 06 wrz 2018, 12:52

Nick: okoniu99
Wiek: 19
Płeć: mężczyzna
Próbka głosu: Z przyzwyczajenia nagrałem w wave'ach, ale następnym razem się poprawię :D
- Krasnoludki
- fragment czytania audiobooka (dla siebie do szuflady) Agatha Christie - I nie było już nikogo
- monolog ze sztuki znajomego, w której grałem.
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Aktor dubbingowy
Od zawsze jarałem się dubbingiem, czytaniem różnych rzeczy do mikrofonu i występowaniem na scenie. Od 5 lat jestem członkiem najmłodszej (wg nas ;) ) grupy impro w Polsce (chociaż to pewnie niewiele wam mówi). Poza tym prowadzę różne imprezy miejskie jako konferansjer, użyczam głosu jako lektor w comiesięcznym programie w regionalnej tvp i miałem mały epizod nagrywania głosu do reklam dla drużyny żużlowej z mojego miasta. Zaczynam studiować dziennikarstwo, więc może uda mi się choć częściowo spełnić marzenia o pracy z mikrofonem. :D
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Chyba nie mam swojej wymarzonej roli, scenki w głowie, bo jestem otwarty na bardzo różne projekty.
Mikrofon: Blue - Yeti

Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Mamy w grupie członków różnych grup impro, może się znacie? ;D Zagadaj na discordzie.
I brawo za dostanie się na studia!
Biegnij z tymi nagraniami na rekrutację o/
Awatar użytkownika
okoniu99

Aktor

Posty: 5
Rejestracja: 06 wrz 2018, 12:52

To chyba muszę się bardziej wciągnąć w to forum. :D Dzięki bardzo, już biegnę! :P
ODPOWIEDZ