Kazali, to się witam ;)

Poznajmy się! :)
peres30

Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2018, 02:01

Nick: PeReS30
Wiek: 31
Płeć: Mężczyzna
Próbka głosu: W trakcie realizacji
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Nie mam głosu do śpiewania ale znajomi mówią mi, że nadaje się on do aktorskich ról więc aktor
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Szczerze to nie wiem choć ostatnio bardziej się skupiam na próbach podkładania głosu pod różnego rodzaju istoty więc powiedzmy, że Stitch
Mikrofon: Zwykły w słuchawkach ale szukam sprzętu dla początkujących


Witajcie,
Stoi przed wami zwykły szary szczur (za wielki jestem na mysz). Miłośnik siedzenia przy garach oraz książek i gier głównie o tematyce fantasy, sf i horror no i rzecz jasna dubbingu.
Zarejestrowałem się dzi3ki znajomym, którzy twierdzą, że mam głos nadający się do podkładania pod postacie. Czy to prawda? Nie mnie to oceniać. Z jednej strony tak jak pisałem ostatnio w wolnej chwili staram się naśladować takie istoty jak wspomniany Stitch, E.T czy tytułowa Ciemność z gier " The Darkness I&II". Nie znam się na szerszym operowaniu programami typu Audacity więc wszelkie próby modulacji głosu robię bez nakładania jakichkolwiek filtrów. Nagrywam za pomocą zwyczajnego słuchawkowego mikrofonu choć rozglądam się za (jak na razie tanim) sprzętem do nagrywania.
Na zakończenie napiszę tylko, że przykro mi ale mimo czarnego jak "Nazgul maczany w Smole" humoru, jestem z tych grzecznych. Żadnego przejawu rasizmu, homofobii czy jakichkolwiek utrudniających znajomość i współpracę zachowań u mnie nie doświadczycie.
Trzymajcie się ciepło :)

P.S Próbkę głosową postaram się dodać na dniach. Mam obecnie na głowie przeprowadzkę do Gdańska więc w Niedzielę lub Poniedziałek powinienem mieć już na tyle wolną rękę
PeReS30 :twisted:
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Do Gdańska na studia? :D Do pracy?
Jeździsz może na konwenty?
peres30

Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2018, 02:01

Mieszkam w Trójmieście. Przez ostatnie lata mieszkałem w Gdyni ale sytuacja zmusiła mnie do chwilowego powrotu do rodzynki w Gdańsku. Nie studiuję zamiast tego skupiam się n aszukaniu pracy i szkoleniu się na jubilera
PeReS30 :twisted:
peres30

Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2018, 02:01

*Rodzinki
Niestety przez dotychczasowy tryb pracy nie miałem czasu by jezdzić na konwenty ale chciałbym pojechać choć raz na Pyrkon czy Warsaw ComicCon
PeReS30 :twisted:
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Pyrkon polecam całym sercem, Comic Conu nie znam, ale też podobno z rozmachem :).
Jak wygląda szkolenie na jubilera? Brzmi jak świetna sprawa.
peres30

Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2018, 02:01

U mnie jest trochę inaczej niż ze standardowym szkoleniem...tak przynajmniej mi się wydaję. Po prostu wdrażam się w rodzinny interes, bez żadnych szkół. Jedynie wiedza przekazywana przez mojego ojczyma więc jest wszystko stanowczo ale na luzie. Najważniejsze to się nie denerwować. Jak w dubbingu...nerwy tylko szkodzą :)
PeReS30 :twisted:
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

To teraz szkoda, że tak daleko, bo chętnie bym zobaczyła, jak wygląda takie jubilerstwo od środka. I zabrałabym Klarę, żeby mi tłumaczyła.
Wpadnij na discorda NK, tam więcej się dzieje i czekam na rekrutację o/
parker

Posty: 50
Rejestracja: 12 mar 2017, 16:00

Siema, szacun że w takim wieku próbujesz jeszcze sił w tego typu rzeczach, z tego co zauważyłem w powitaniach są głównie ludzie 20-, sukcesów! :D
ODPOWIEDZ