Wreszcie tu zawitałam! Miło poznać!

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Martie

Wokalista

Posty: 20
Rejestracja: 13 paź 2018, 21:55

Nick: Truss
Wiek: 15
Płeć: Dziewczyna
Próbka głosu:
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Aktorstwo i śpiew
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Covery piosenek moich ulubionych artystów oraz dubbingi scenek z moich ulubionych kreskówek/seriali/anime
Mikrofon: Handy Recorder ZOOM H2 (zastanawiam się nad kupnem nowego)

Hej! Niektórzy z Was już mnie znają i pewnie powiedzą "no, wreszcie się tu zjawiłaś". Bardzo długo zajęło mi zebranie się na odwagę, aby się tu zapisać. : (

Mam na imię Martyna, chodzę do szkoły muzycznej. Z muzycznych rzeczy (oprócz śpiewania) zajmuję się grą na pianinie, gitarze, oraz od niedawna ukulele.
Jeśli chodzi o aktorstwo, to oprócz dubbingowania, odkąd miałam 9/10 lat aż do teraz (z przerwami) uczęszczam na kółko teatralne. : )
Od prawie 4 lat posiadam własny kanał na YouTube, jednak przez brak czasu nie wstawiam często filmików. : (
Jako hobby lubię jeszcze rysować i czasem pisać historie.

Szerzę wielką miłość do moich idoli i ulubionych artystów (Gorillaz, Blur, Damon Albarn, Graham Coxon, Zedd, 5SOS, Waterparks oraz inni artyści, których słucham), muzyka to moja największa pasja (w końcu od urodzenia poświęcam jej swoje życie) i chciałabym kiedyś być muzykiem - solową artystką lub posiadać zespół i tworzyć z innymi artystami. <3
Bardzo interesuję się filmem. Uwielbiam oglądać Behind The Scenes z tworzenia różnych filmów animowanych czy seriali. Jest to dla mnie bardzo ciekawe, chciałabym kiedyś w tym uczestniczyć.
Uwielbiam kryminały! Moje ulubione seriale z tego gatunku to Sherlock oraz Castle (gorąco polecam ten drugi).

To chyba tyle o mnie... Zabrzmiałam strasznie formalnie. Ale gdy się mnie pozna, to jestem bardziej wyluzowana. Umiem słuchać i pomagać innym (tak myślę...). Chętnie poznam nowe osoby i porozmawiam z nimi o czymkolwiek : D
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Awww <3
Baw się dobrze!
Awatar użytkownika
Martie

Wokalista

Posty: 20
Rejestracja: 13 paź 2018, 21:55

Dzięki, Pcheł! Cieszę się, że tu jestem!
parker

Posty: 50
Rejestracja: 12 mar 2017, 16:00

Truss pisze:
15 paź 2018, 23:24
Bardzo długo zajęło mi zebranie się na odwagę, aby się tu zapisać. : (
Ważne, że wykonałaś już pierwsze kroki :D
Cześć!
Awatar użytkownika
Martie

Wokalista

Posty: 20
Rejestracja: 13 paź 2018, 21:55

Racja, hahah.
W sumie to ponad 2 lata temu naszła mnie chęć, żeby spróbować tu swoich sił...
Rok temu spotkałam parę ludzi z NK, w tym Pchełkę. Oni mnie zmotywowali do tego bym jednak spróbowała.
Zeszło mi rok, ale w końcu się udało... przynajmniej częściowo XD
parker

Posty: 50
Rejestracja: 12 mar 2017, 16:00

Truss pisze:
19 paź 2018, 20:52
Zeszło mi rok, ale w końcu się udało... przynajmniej częściowo XD
Myślę, że to już kwestia czasu, według mnie ciężej jest się dostać na wokalistę niż na aktora :P
Awatar użytkownika
Martie

Wokalista

Posty: 20
Rejestracja: 13 paź 2018, 21:55

Może i masz rację. Z tym że śpiewam od zawsze, więc o tyle mi łatwiej, a aktorstwo zaczęłam... w wieku 9-10 lat? No, wtedy gdy zaczęłam chodzić na zajęcia, ale to też co innego grać na scenie a nagrywać się tak, by pasowało do ruchu ust. : P
parker

Posty: 50
Rejestracja: 12 mar 2017, 16:00

Jaka ty wygadana się nagle zrobiłaś xD dobra, odwagę już masz to teraz działaj xDD
Awatar użytkownika
Martie

Wokalista

Posty: 20
Rejestracja: 13 paź 2018, 21:55

O jejku, nawet nie zauważyłam XD Przepraszam haha
Będę działać : D
ODPOWIEDZ