Tum tum tumm

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Atode

Wokalista

Posty: 3
Rejestracja: 14 lis 2018, 16:41

Nick: Atode
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Próbka głosu: Kiedyś tu trafi... Serio!
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Chciałabym być wokalistką oraz aktorką
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Jeszcze nie posiadam
Mikrofon: NC-1

Cześć :3
Chodzę do 3 klasy technikum na kierunku informatycznym. Zamieszkuję Rudę Śląską.
W wolnym czasie męczę brata śpiewem (mam w domu bardzo cienkie ściany :P)
Najważniejszą rzeczą którą noszę wszędzie, są słuchawki bo jak to tak gdziekolwiek iść bez muzyki.
Mam fobie społeczną, więc czasami mogę sprawiać wrażenie lekceważącej, ale ja po prostu przygotowywuję się psychicznie XD
A i nadużywam ,,XD"
Cierpię na niedostatek przecinków ale tu się starałam. :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Discord: Atode#3285
Instagram: Aqnes_see
YouTube: Jak w końcu coś nagram to dodam :P
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Atode z japońskiego? Jaka jest geneza nicku?
*daje garść przecinków*
Awatar użytkownika
Atode

Wokalista

Posty: 3
Rejestracja: 14 lis 2018, 16:41

Kiedy myślałam nad nickiem, wpisywałam w polsko-japońskiego tłumacza różne słowa kojarzące sie ze mną. Kiedyś dużo rzeczy odkładałam na ,,później", no i trafiłam.
Dziękuję za przecinki, będę je używała rozważnie :P
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Discord: Atode#3285
Instagram: Aqnes_see
YouTube: Jak w końcu coś nagram to dodam :P
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ODPOWIEDZ