Uszanowanko!

Poznajmy się! :)
Archespor

Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2018, 09:38

Nick: Archespor
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Próbka głosu: Wkrótce dołączę :)
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Aktor
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Najbardziej lubię kreować złoli, badassów i wszelkiego rodzaju tałatajstwo :D Bardzo lubię też dźwięki nieoczywiste-towarzyszące, jak stękanie, chrząkanie, czy rzężenie. Nie jestem jednak wybredny i biorę co dają!
Mikrofon: Pojemnościowy AKG i dynamiczny Shure (nie pamiętam modeli). Nie są prywatne, ale na nich pracuję.

Cześć wszystkim :) Byłem krótko na forum przed dwoma laty. Wtedy niestety czas (obowiązki zawodowe i rodzinne) nie pozwoliły mi na wkręcenie się na dobre i rozwinięcie skrzydeł. Czas ten jednak zaowocował poznaniem kilku osób i niewielki udział w kilku projektach, z których część niestety nie została ukończona :(
Teraz liczę, że będzie jeszcze lepiej i będę mógł na nowo wejść do społeczności.
Z głosem pracuję od prawie dekady (z bardzo różnym efektem), jednak głównie amatorsko lub jako projekty dorywcze. Przez cały okres studiów parałem się pracą w radiu, gdzie udzielałem się, m.in. jako gospodarz programów i komentator sportowy. Praca zawodowa ograniczyła pasję do minimum i mocno zahamowała dalszy rozwój w tej dziedzinie.
Mam wadę wymowy, jednak mój rotacyzm nie przeszkadza mi w pracy. No, niektórym nie przeszkadza :lol: Regularnie pracuję nad swoim "r", jednak nie traktuję go jako swojego wroga, koegzystujemy i ma to pewien swoisty urok.
Jak wspomniałem, przed dwoma laty nagrałem próbki dla Forum (dubbing i krasnoludki), jednak nie jestem dziś z żadnego z nich zadowolony, dlatego w najbliższym możliwym czasie podrzucę Wam nowe próbki. Stary dubbing jest z prywatnym dostępem na YT, a krasnale leżą sobie na Soundcloudzie, do którego zresztą podrzucam link, Od czasu do czasu pojawi się tam coś z mojej pracy.
https://soundcloud.com/daniel-archetka
Ach, byłbym prawie zapomniał :)
Wśród kilku mniejszych rólek, dzięki znajomościom z NK trafiła mi się też jedna solówka, do której także ślę odnośnik.
https://www.youtube.com/watch?v=7Yv1t-UvBYU
Zapraszam też, jeśli ktoś ma ochotę, do sprawdzenia audiobooka, którego nagrałem w ramach projektu społecznego wraz z łódzką lektorką, Agnieszką (którą serdecznie polecam). Audiobook podlega obecnie remasteringowi (pierwotny mastering wyszedł "nie najlepiej"), ale dla celów "poznawczych", można przesłuchać.
https://www.youtube.com/watch?v=pTL2DAPoZWU
https://www.youtube.com/watch?v=oLN3NQtW14A
Wiem, że to nie sekcja rekrutacyjna, ale jak zawsze, będę wdzięczny za feedback :)
Czołem!
<-Koniec wiadomości->
ODPOWIEDZ