Panie i Panowie, Spicy nadchodzi!

Poznajmy się! :)
Spicy

Posty: 3
Rejestracja: 24 gru 2018, 22:53

Nick: Spicy
Wiek: 17
Płeć: Mężczyzna
Próbka głosu:
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Chciałbym podkładać głos, być aktorem. Param się także wokalem, ale to wychodzi mi nieznacznie gorzej :>
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Och, definitywnie chciałbym przerobić przynajmniej jeden pełny odcinek jednego z moich ulubionych seriali na polski dubbing. Dobranie głosów, wyczyszczenie oryginalnej ścieżki dżwiękowej jest bardzo ciężkie i monotonne, ale czego się nie robi :D
Mikrofon: Novox NC-1

Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Skoro chcesz opracowywać ścieżkę, to może ranga dźwiękowiec? :D
Spicy

Posty: 3
Rejestracja: 24 gru 2018, 22:53

Pchełka pisze:
25 gru 2018, 22:22
Skoro chcesz opracowywać ścieżkę, to może ranga dźwiękowiec? :D
Nad dźwiękiem muszę trochę popracować, na razie biorę na siebie aktorstwo i wrzucę rekrutkę. ;)
Właśnie, mam pytanko. Ta próbka głosu z Krasnoludków by się nadała, czy robić kolejne podejście? Widziałem jak wszyscy modulują swój głos i się wysilają, ja jestem typem raczej spokojnego lektora :D
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Mimo wszystko polecam pomęczyć się z modulacją o/
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Spokojny lektor nie mówi na jednej linii, posłuchaj profesjonalnych lektorów i zwróć uwagę, w jaki sposób akcentują najważniejsze słowa, jak stawiają pauzy itd. Lektorstwo to nie aktorstwo bez emocji, tu jednak chodzi o coś więcej :P A co do modulacji i wysilania się, to lepiej jak pokażesz prawdziwe emocje swoim naturalnym głosem, wtedy i tak będzie wiadomo, że potrafisz coś sensownego zdziałać :) Modulacje fajna zabawa, ale jak są puste, to nic nie wnoszą.
Obrazek
ODPOWIEDZ