Yo!

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Light X

Posty: 9
Rejestracja: 16 sty 2019, 23:32

Nick: Light X
Wiek: 15 lat (27.01.2004)
Płeć: Mężczyzna
Próbka głosu: Nie posiadam aktualnie mikrofonu, więc nagranie próbki jest wykluczone.
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Na pewno będę próbował swoich sił jako realizator dźwięku, reżyser oraz tekściarz // w późniejszym czasie raper, wokalista i aktor.
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Szczerze, to nigdy nad tym nie myślałem - na pewno chętnie wystąpiłbym wokalnie w jakimś mocnym kawałku.
Mikrofon: Niestety nie posiadam, ale wkrótce nabędę mikrofon Samson C01U.

No yo! o/
Mam na imię Maksymilian, jednak w fandubbingu przedstawiam się pod pseudonimem "Light X" - Ale można pisać po prostu Light. - Od dwóch miesięcy zajmuje się realizacją dźwięku oraz pisaniem tekstów do piosenek. Bardzo lubię reżyserować projekty, praca nad projektem mnie odpręża (Co dziwne, uwielbiam poprawki, dlatego gdy zgłaszam się do projektu można mnie męczyć o nie do woli!) - Bardzo lubię śpiewać, rapować i aktorzyć - Chodziłem nawet na kurs wokalu, jednak tylko pół roku, musiałem zakończyć z powodu napływu materiału w szkole.

Bardzo imponuje mi poziom grupy NanoKarrin - dlatego postanowiłem do was dołączyć.
ODPOWIEDZ