Dzień dobry, a może dobry wieczór...

Poznajmy się! :)
onti90

Wokalista

Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2019, 10:28

Nick: Onti
Wiek: (prawie) 21 lat
Płeć: Mężczyzna
Próbka głosu: ( na dysku mam cały folder treningowy, ale to rzeczy raczej średnio warte uwagi)
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: A to akurat jeszcze zobaczymy, ale na pierwszym miejscu chciałbym się sprawdzić jako wokalista
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: W sumie w tym roku zacząłem szkołę muzyczną i z klasycznych rzeczy najbardziej chciałbym zaśpiewać utwór "Nessun Dorma" , a z nie-klasycznych rzeczy staram się wchodzić w repertuar Eda Sheerana
Mikrofon: Samson C01uPro

Cześć!
Mam na imię Michał i jestem ogólnie można to powiedzieć pasjonatem pracy twórczo-kreatywnej. Śpiewam, piszę i gram chociaż niektóre z tych rzeczy różnie mi wychodzą, ale na pewno sprawiają mi ogromną radość i tą właśnie radością chciałbym się ze wszystkimi dzielić. Mam nadzieję, że będę miał taką możliwość. Oprócz tego pasjonuję się Grafiką 3D czyli animacje i wizualizacje, gry i filmy oraz ich tworzenie. Lubię również RPG i w kilku systemach mistrzuję.
Pozdrawiam wszystkich i może kiedyś będzie możliwość pogadania ^^
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

A co w szkole muzycznej? Jakie instrumenty?

O, to może kiedyś sesja dla NK :D Jaki masz ulubiony system?
onti90

Wokalista

Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2019, 10:28

Szkołę muzyczną rozpocząłem na wydziale wokalnym, a nie instrumentalnym chociaż niektórzy mówią, że to też instrument :P

Ulubiony system to najpewniej mogę stwierdzić, że jest to Zew Cthulhu, który ostatnio pochłonął mnie bez reszty bo daje ogromne możliwości, ale takie systemy jak D&D, Wiedźmin(którego będę jutro prowadził) , Cyberpunk czy np Starfinder też nie powinny sprawić kłopotu :D
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Super :D A planszówki?
onti90

Wokalista

Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2019, 10:28

planszówki, każde i wszędzie :P
ODPOWIEDZ