Hejooo c:

Poznajmy się! :)
Mezikeen

Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2019, 15:33

Nick: Mezikeen
Wiek: 17
Płeć: Kobieta
Próbka głosu:
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Aktor, Wokalista, Tekściarz (Chociaż no ja nie wiem czy bym się nadawała do takich rzeczy głosowych xd)
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Myślę, że spełnieniem marzeń byłoby zdecydowanie wzięcie udziału w jakiejkolwiek scence.
Mikrofon: Reloop Spodcaster

Cześć Nazywam się Ola i mam 17 lat. Interesuje się etymologią, biologią, chemią, matematyką, grami, literaturą, psychologią, psychiatrią, informatyką, sportem oraz numizmatyką. Cechuje mnie indywidualizm, introwersja oraz odpowiedzialność (także może to być dosyć dziwne, że chce dostać się do grupy i na dodatek chce śpiewać ale trzeba się w końcu otworzyć i mam nadzieję, że uda mi się to tutaj osiągnąć).
Pauperyzacja twojej mentalnosci nie obliguje mnie do przeprowadzenia z toba merytorycznej konwersacji, reasumujac egzystujesz nadal w brodziku intelektualnym.
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Sporo zainteresowań jak ja jedną osobę, skąd bierzesz na to czas? :D
"Cechuje mnie indywidualizm, introwersja oraz odpowiedzialność (także może to być dosyć dziwne, że chce dostać się do grupy" - totalnie, mamy tutaj samych nieodpowiedzialnych.
Mezikeen

Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2019, 15:33

Pchełka pisze:
16 mar 2019, 22:44
Sporo zainteresowań jak ja jedną osobę, skąd bierzesz na to czas? :D
"Cechuje mnie indywidualizm, introwersja oraz odpowiedzialność (także może to być dosyć dziwne, że chce dostać się do grupy" - totalnie, mamy tutaj samych nieodpowiedzialnych.
Na pewno ktoś odpowiedzialny się znajdzie XD
Skąd biorę czas? Niby dzień to bardzo mało czasu chodzę do technikum więc nauki związanych z moim zawodem mam bardzo dużo tym bardziej, że jeden z przedmiotów to prawo a nauczenie się tego to jest po prostu tragedia no ale pomimo tego i tak w ciągu dnia zostaje jakiś czas wolny i żeby go nie marnować poszerzam swoje zainteresowania w końcu coś trzeba w życiu robić xd
Pauperyzacja twojej mentalnosci nie obliguje mnie do przeprowadzenia z toba merytorycznej konwersacji, reasumujac egzystujesz nadal w brodziku intelektualnym.
ODPOWIEDZ