Hej hej, tu Raia

Poznajmy się! :)
Raia Moon

Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2019, 11:28

Nick: Raia Moon
Wiek: Niebawem 18
Płeć: Kobieta
Próbka głosu: Lepiej nie
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: A mogę rekrutować na oficjalną maskotkę?Żart, aktualnie na gitarę zbieram, a za dwa lata zaczynam studia na kierunku Animacja i efekty specjalne w filmach i grach
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt:
Mikrofon: Nie posiadam

Hej hej!
Z tej strony Raia. Miła i zakręcona dziewczyna, kochająca muzykę, owoce i ciepło. Niegdyś pragnęłam spróbować sił w dubbingu, ale mam tak okropny głos, że przyznano mi orzeczenie o niepełnosprawności, więc przerzuciłam się na tworzenie własnych filmów animowanych jako ich scenarzystka (uczę się też grafiki, ale z tym mi kolega pomaga), jak napisałam wyżej zbieram też na gitarę.
Uwielbiam się tulić, jestem jak pluszowy miś. Im więcej przytulasków tym lepiej. A jak się zdenerwuję to talerzami rzucam. Ale wolę się tulić. Komu przytulaska?
To by było na tyle, jeśli macie pytania, śmiało, odpowiem na każde. Z wyjątkiem pytań o przytulaski. O nie nie trzeba pytać. Przytulaski zawsze i wszędzie
~Hinotori~
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Oficjalną maskotkę już mamy, więc niestety :D Ale animatorów zawsze brakuje <3
Raia Moon

Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2019, 11:28

O, czyli słusznie zrobiłam, decydując się kształcić w tym kierunku :) Kurczę, zakosili mi wymarzoną rolę...
~Hinotori~
ODPOWIEDZ