Priviet!

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Jelly

Dialogista (młodszy)

Posty: 6
Rejestracja: 14 sty 2019, 16:52

Nick: Jelly
Wiek: 17
Płeć: Neko (Kobieta)
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Głównie celuje w tekściarza, ale może się kiedyś skuszę na instrumentalistę i aktora głosowego (jak w końcu będę miała przyzwoity mikrofon), a w międzyczasie mam nadzieję na podbicie swoich umiejętności w montażu, animacji, rysowaniu oraz realizacji dźwięku.
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Chciałabym kiedyś poprowadzić własny projekt od początku do końca, ale to są odległe plany.

Parę osób może mnie już kojarzyć z discorda. :D Od siebie dodam, że od jakiegoś czasu chodzi obok mnie NK, ale nigdy nie potrafiłam się zebrać i skończyć na tip top jakiegoś tekstu, by wysłać na rekrutację, ale mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości przyjdzie nam razem pracować.
Opowiem też trochę o sobie:
Jestem drobną duszyczką, zabłąkaną w internetach. Jest szansa mnie spotkać na wielu konwentach (Pyrkonie, Coperniconie, Cytadeli, Comic Conie i wielu innych!), a (o ile nie jestem gżdaczem czy helperem) najczęściej na karaoke, gdzie ewidentnie spędzam za dużo czasu. Gram na pianinie, melodyce, uczę się na gitarzę, a w planach mam akordeon, ukulele i harmonijkę.
Jestem wielbicielką wszelkich animacji i bajek, a powoli również wchodzę w anime, więc z chęcią przyjmę tytuły wartych uwagi 12-odcinkowców. ^^
Gdyby ktoś miał ochotę można do mnie na spokojnie napisać na discordzie, nie gryzę: Jelly#4615
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

tekściarz, tekściarz! <3 Byłaś u nas na stoisku pyrkonowym?
parker

Posty: 50
Rejestracja: 12 mar 2017, 16:00

priviet :D
Awatar użytkownika
Jelly

Dialogista (młodszy)

Posty: 6
Rejestracja: 14 sty 2019, 16:52

Pchełka pisze:
09 maja 2019, 00:09
tekściarz, tekściarz! <3 Byłaś u nas na stoisku pyrkonowym?
Byłam, ale tylko na chwilkę - głównie po to, by zapytać czy ktoś ma głośnik (mieliśmy grupką zadanie, by zatańczyć belgijkę w piątek w okolicach południa). Większość czasu przesiedziałam ze znajomymi lub na karaoke, więc nawet nie miałam czasu na dłużej podejść, ale obiecuję na paczkę żelków, że w przyszłym roku (o ile będzie stoisko) zawitam na dłużej! :D
ODPOWIEDZ