Cześć wszystkim!

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Akysz

Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2019, 16:32

Nick: Akysz
Wiek: 25
Płeć:
Próbka głosu:
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Z pewnością aktorstwem. Od jakiegoś już czasu chciałem spróbować swoich sił, a po rozmowie z wami na Pyrkonie postanowiłem nie czekać :) Kiedyś może spróbowałbym sił jako dialogista, ale to po ewentualnym nabraniu większego doświadczenia w ogólnie wziętym dubbingu.
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Zdubbingowanie świata Warcrafta. A przynajmniej wszystkich filmów pochodzących z gier. Choć angielski dubbing jest moim zdaniem absolutnie perfekcyjny, to bardzo bym chciał sprawdzić pewnego dnia, jak brzmieliby ci bohaterowie w polskiej wersji.
Mikrofon: Mikrofonu per se nie posiadam, jedynie headset Urage SoundZ, który zresztą będę niedługo wymieniał.

Cześć wszystkim!
Mam na imię Piotr, lat 25, mieszkam aktualnie w Poznaniu i kończę tu magisterkę. Ponieważ aktualnie powinienem pisać pracę magisterską, robię wszystko, żeby tego uniknąć ;) I podobnie jak w przypadku licencjatu, jest to idealny moment na szukanie nowych zajęć, hobby, czy zainteresowań.
Z drużyną NanoKarrin miałem okazję zamienić parę słów na ostatnim Pyrkonie, także już od kwietnia się powoli zbierałem do napisania. Niestety obowiązki nie pozwalały. W tym tygodniu się to na szczęście chwilowo zmieniło i mam przyjemność się z wami przywitać :)
Bardzo lubię gry wideo, o które zresztą oparłem swoją pracę licencjacką i będę ponownie na ich podstawie pisał magisterkę. Jak się w końcu za nią zabiorę... Poza tym odrobina włóczenia się, zwiedzania, historii, łucznictwa oraz masa książek fantasy. Mam też kota, a dokładniej kotkę. Durne to to, ale koniec końców kochane.
Odnośnie samego dubbingu, zawsze lubiłem się bawić i wygłupiać głosem. Czasami wychodziło mi lepiej, czasami gorzej, ale zawsze sprawiało frajdę. Przydało się też podczas wielu prezentacji i wystąpień podczas studiów, gdzie dzięki dość donośnemu głosowi było mnie zawsze słychać na całej sali.
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Poznań miasto doznań! :D Mnóstwo osób tam mamy, jak się dostaniesz, to szybko powiększysz grono lokalnych znajomych :D Pamiętasz może, kto Cię nagrywał na Pyrkonie?
Awatar użytkownika
Akysz

Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2019, 16:32

I absolutnie nie będę na to narzekać :D
Na Pyrkonie nikt mnie nie nagrywał. W momencie gdy podeszliśmy do stoiska była już spora lista, a nie tak długo później zwinęliśmy się ze znajomymi z targów. Potrzeba piwa w ulubionym pubie przeważyła wtedy Pyrkon chwilowo :P
ODPOWIEDZ