son_naruto RE_aktywacja

Poznajmy się! :)
Qki

Aktor

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Posty: 8
Rejestracja: 02 kwie 2017, 11:36

son_naruto
27 sigh
Did you just assumed my gender? ( ON)
http://www.mediafire.com/listen/cc3xd56 ... oludki.mp3
Jako, że ambitna ze mnie bestia i lubie sobie wiele na głowę nakładać to: Aktor, dialogista, tekściarz i wokalista ( jak nauczę się śpiewać):
Zawsze marzyło mi się, żeby wystąpić w jakiejś dłuższej serii. a nie pojedynczych scenkach. Ulubione archetypy: Donjuan oraz klaun :
Posiadam ale jestem obecnie poza domem i nie kojarze specyfikacji, do uzupełnienia

Nawiązując do wiadomości od Wszechcząstki poczułem się dość głupio. Po raz pierwszy zarejestrowałem się na Nanokarin prawie 2 lata temu i od tego czasu nie zgłosiłem żadnego angażu do wyznaczonych sobie ról. Życie nie pieści ale nadszedł czas na zmiany!

Hej społeczności Nanokarrin! Jest mi bardzo miło was przywitać i liczę, że nasza współpraca będzie korzystna oraz przyjemna dla obojga stron. Postępy waszej grupy dubbingowej obserwuje mniej więcej od czasu gdy natrafiłem na piękne wykonanie openingu InuYashy, w którym wręcz się zakochałem! Od bardzo dawna marzyłem o angażu do grupy dubbingowej ale brak czasu oraz odpowiedniego mikrofonu skutecznie mi to uniemożliwiał. Na szczęscie obecnie mam oba te czynniki i planuje zacząć działać z przytupem!

Jestem obecnym studentem prawa oraz magistrem z rachunkowości ( boring!). Amatorsko zaś pasjonuje się sportem, aktorstwem, pisarstwem oraz oczywiście komiksem zarówno zachodnim oraz wschodnim. Poza tym interesuje się klasycznie, książkami, teatrem, japonistyką oraz historią.

Mam nadzieję że jakieś doświadczenie w aktorstwie przysłuży mi się pozytywnie na chwałę Nanokarrin i do kolejnych projektów :)

Mieszkam w okolicach Warszawy i oczywiście pozdrawiam wszystkich mieszkańców stolicy :)

Dodatkowo chciałbym się pochwalić, że otworzyłem niedawno stronę na fb dot. kultury komiksu wschodniego i zachodniego oraz w planach mam wkrótce otworzenie kanału na YT na który serdecznie was zapraszam :)
proca1212

Aktor

Posty: 66
Rejestracja: 06 mar 2017, 22:11

Witaj! Mam nadzieje że ci się uda z rekrutacjami. :)
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

A jakim sportem? :)
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

son_naruto pisze:
02 kwie 2017, 12:40
Zawsze marzyło mi się, żeby wystąpić w jakiejś dłuższej serii. a nie pojedynczych scenkach.
Jak mówi stare, polskie przysłowie "Nie porywaj się na Dolinę, zanim uporasz się z czerni metinem". Musisz podexpić, zanim będziesz gotów na walkę z bossem, wiesz o co chodzi. Nie zaczynaj od podejścia, że coś Ci nie pasuje, bo każdy exp jest dobry, zwłaszcza na początku. No, skąd to zwątpienie? Pamiętaj, zwierzaku, musisz walczyć o swoje i dać z siebie tyle ile chcesz osiągnąć (CZYLI LECISZ W OPÓR). Powodzenia na nowej drodze życia, nie zapominaj o treningu i się nie poddawaj. Jesteśmy z Tobą.
Obrazek
Qki

Aktor

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Posty: 8
Rejestracja: 02 kwie 2017, 11:36

Scrappedp pisze:
03 kwie 2017, 01:08
A jakim sportem? :)
Aktywnie piłka nożna i siatkówka a na srebrnym ekranie niemalże każde większe wydarzenie sportowe i oczywiście wszystkie reprezentacyjne drużynówki

Kubacz oczywiście nie rzucę się na sam początek dubbingowac One Piece :)

Ale zawsze wolę żyć zgodnie z mottem: "dream big or dream not"
ODPOWIEDZ