( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
PhantasticAnanas

Ilustrator

Posty: 11
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:29

Nick: Phantas (w skrócie "Phan" : >)
Wiek: 17
Płeć: K
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Rola ilustratora brzmi świetnie, o ile moje umiejętności pozwolą mi na przejście rekrutacji oczywiście xD
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Cokolwiek związanego z Final Fantasy, Nierem, Fire emblem czy innymi śmieszkami typu seria Fate/ lub Claymore byłoby wręcz idealne

Hej!
Już od dłuższego czasu interesuję się twórczością Nanokarrin, ale dopiero teraz odważyłam się dołączyć do forum. Grupa wydaje się być niezwykle sympatyczna, a sama perspektywa udziału w którymkolwiek z jej przyszłych projektów jest jeszcze
bardziej zachęcająca, więc.. Welp, hello world, oto ja - randomowy nerd, który właśnie próbuje się jakoś sensownie przedstawić.

Generalnie nie jestem zbyt dobra w opisywaniu swojego charakteru ^^" Wspomnę więc po prostu, że lubię gry, memy i (strasznie niespotykane na tej grupie, wiem *ekhem ekhem*) anime.

Mam nadzieję, że moje dość średniawe powitanie Was do mnie nie zrazi i jakoś się dogadamy! : >
Ostatnio zmieniony 14 cze 2017, 00:04 przez PhantasticAnanas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hikari

Reżyser piosenek (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Realizator dźwięku

Posty: 138
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:59

Hej! Witam cię w naszych progach i śmigaj do rekrutacji c:
Powiedz, bo to mnie będzie zastanawiać do końca, nie znasz pewnie Dana i Phila?
Obrazek
Awatar użytkownika
PhantasticAnanas

Ilustrator

Posty: 11
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:29

Hikari pisze:
14 cze 2017, 00:02
Hej! Witam cię w naszych progach i śmigaj do rekrutacji c:
Powiedz, bo to mnie będzie zastanawiać do końca, nie znasz pewnie Dana i Phila?
Jeszcze raz witam! : >
Zdecydowanie mam to w planach! Ale raczej zajmę się tym jutro, bo dziś jest już dość późno - nie chciałabym popełnić podczas rekrutacji jakiejś głupiej gafy przez zmęczenie.

Szczerze? Nie oglądam, ale domyślam się, co możesz mieć na myśli. Nick wybrałam sobie zanim jeszcze mnie uświadomiono, że "Phan" to shipname i mówiąc szczerze nie mam już serca go zmieniać xD
Awatar użytkownika
Hikari

Reżyser piosenek (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Realizator dźwięku

Posty: 138
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:59

Jasne ^^/

Agh to polecam! :D
Jestemtrashemwybacz
Obrazek
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Fanta! Witaj :D! A może jak już tu jesteś, to skusisz się na coś poza ilustratorem? Tekściarza, maybe? ;)
Z której części Polski jesteś?
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Powodzenia z rekrutacją! :D
Awatar użytkownika
PhantasticAnanas

Ilustrator

Posty: 11
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:29

Pchełka pisze:
14 cze 2017, 00:45
Fanta! Witaj :D! A może jak już tu jesteś, to skusisz się na coś poza ilustratorem? Tekściarza, maybe? ;)
Z której części Polski jesteś?
Witam serdecznie! >: D Haha, to bardzo kusząca propozycja, ale z moim, delikatnie mówiąc, słabym poczuciem rytmu wątpię, żeby skończyło się to za dobrze xD

Mieszkam niedaleko Trójmiasta.
Awatar użytkownika
PhantasticAnanas

Ilustrator

Posty: 11
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:29

Aloes pisze:
14 cze 2017, 19:31
Powodzenia z rekrutacją! :D
Dziękuję bardzo! >: D
pola

Posty: 3
Rejestracja: 02 sty 2017, 11:27

O proszę, to mieszkasz niedaleko mnie, ja mieszkam w Gdyni. :) .
Witam i powodzenia w rekrutacji :).
Awatar użytkownika
PhantasticAnanas

Ilustrator

Posty: 11
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:29

pola pisze:
16 cze 2017, 13:45
O proszę, to mieszkasz niedaleko mnie, ja mieszkam w Gdyni. :) .
Witam i powodzenia w rekrutacji :).
Miło widzieć kogoś z okolic! ^^
I dziękuję bardzo! Jak widać jakoś się udało!
Awatar użytkownika
Nsir

Posty: 7
Rejestracja: 15 cze 2017, 04:57

Props za Final Fantasy! <3 Ulubiona odsłona? ;)
Sam w Nier'a jeszcze nie miałem szansy pograć, niestety, ale słyszało się o tej serii same dobre słowa. (No, może oprócz ze strony fanboyów Dark Souls. xd)
Jeszcze raz gratulacje z dołączenia! ^^
Podobne rzeczy nigdy nie działają tak samo.
Awatar użytkownika
PhantasticAnanas

Ilustrator

Posty: 11
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:29

Nsir pisze:
17 cze 2017, 08:14
Props za Final Fantasy! <3 Ulubiona odsłona? ;)
Sam w Nier'a jeszcze nie miałem szansy pograć, niestety, ale słyszało się o tej serii same dobre słowa. (No, może oprócz ze strony fanboyów Dark Souls. xd)
Jeszcze raz gratulacje z dołączenia! ^^
Zdecydowanie X! ^^ Chociaż muszę przyznać, że z jakiegoś powodu zawsze ciągnęło mnie też do trójki. Pewnie przez to, że lubię grindować różne klasy xD
A Twoja?
To nadrabiaj jak najszybciej, nie pożałujesz! ^^ A jeżeli nie zraża Cię dość średniawy gameplay to polecam też pierwszą część - o taką chorą a jednocześnie dobrą fabułę naprawdę ciężko (haha, właśnie słyszałam, że często się na nią jedzie za poziom trudności xD).
Dzięki wielkie! <3
Awatar użytkownika
Nsir

Posty: 7
Rejestracja: 15 cze 2017, 04:57

PhantasticAnanas pisze:
20 cze 2017, 00:26
Zdecydowanie X! ^^ Chociaż muszę przyznać, że z jakiegoś powodu zawsze ciągnęło mnie też do trójki. Pewnie przez to, że lubię grindować różne klasy xD
A Twoja?
To nadrabiaj jak najszybciej, nie pożałujesz! ^^ A jeżeli nie zraża Cię dość średniawy gameplay to polecam też pierwszą część - o taką chorą a jednocześnie dobrą fabułę naprawdę ciężko (haha, właśnie słyszałam, że często się na nią jedzie za poziom trudności xD).
Dzięki wielkie! <3
Ja za to bardzo lubię VIII jeszcze z pierwszego PlayStation. ^^ Squall x Rinoa 5ever!11!1 <3 Przy dziesiątce PS2 już mi strasznie szwankowało, więc nawet nie wyszedłem zbyt daleko poza początkowy segment, a nawet wcale. :/ Będę musiał ją odpalić na emulatorze. Ale czwórka mi się też bardzo podobała! ^^ W trójkę bodajże grałem tylko przelotnie.
Właśnie narzekania na gameplay słyszałem najczęściej. xD Dla mnie w pierwszym Wiedźminie był dość średniawy, ale Nier ma tą zaletę, że jest zręcznościowy, więc chyba nie może być aż tak źle? Mnie i tak sama fabuła ciekawi. xD
Podobne rzeczy nigdy nie działają tak samo.
ODPOWIEDZ