Rekrutacja na aktora - Valentine

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Valentine

Posty: 2
Rejestracja: 22 wrz 2019, 17:58

Witam!

Ciągle mi coś nie odpowiada w tym no, ale liczę na pomoc mi w znalezieniu i zrozumieniu błędów.
No dobra!

FunDub:
Krasnoludki :
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Hejka o/

Pierwszy problem to fakt że You Tube zablokowało twój film( Zalecam dać to na Google Drive).
Drugi problem to jakość audio która jest za słaba by przejść rekrutację, musisz więc uzbroić się w lepszy mikrofon a dopiero potem weźmiemy się za ocenę twoich umiejętności. Możesz odezwać się do mnie na Discord to wytłumaczę wszystko na priv. Jeszcze nie zamykam twojej rekrutacji bo chce zobaczyć materiał filmowy, czekam więc na poprawiony link do 30 września.

Pozdrawiam.
Valentine

Posty: 2
Rejestracja: 22 wrz 2019, 17:58

Mam nadzieję, że teraz będzie dobrze

FanDub :
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Hejka o/

Długo zastanawiałem się co z tobą zrobić, krasnale są przeczytane średnio i mamy sporo potknięć w dykcji, klasyka taka jak "po piersze" czy "som" lub "po czecie" i "proszem", dobrze że starasz bawić się głosem ale musi to być bardziej wyraziste i przekonujące, mikrofon jest tak na granicy dopuszczalnej minimalnej jakości a pewnych momentach brzmi naprawdę źle. Co do scenki to udało ci się coś na czym większość się wykłada czyli odegrać emocje i to trudne emocje bo udawać smutek nie jest łatwo, ale niestety słaba dykcja i jakość audio sprawiają że nie mogę przyznać ci rangi "Aktora", mimo to widzę tu potencjał ale musisz ćwiczyć wymowę i może pomyśleć o lepszym mikrofonie.

Pozdrawiam.
Zablokowany