Rekrutacja Juleka

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Juleka

Wokalista

Posty: 3
Rejestracja: 26 wrz 2017, 17:45

Witam,
Szczerze zaciekawiła mnie ta strona i pomyślałam sobie:" A raz się żyje!"
Bynajmniej nie można tu mówić o profesjonalizmie, ale może jakiś dobry duszek sprawi, że uda mi się spełnić wymogi i dołączyć do nanokarrin. W każdym razie liczy się zabawa!
Krasnoludki:


Scenka:
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

aaaajć, "zimujom", "som", "dogadujom"!

Cześć!
Bardzo spodobały mi się Twoje nagrania, masz przeuroczy głosik i do tego fajną dykcję. Pamiętaj jednak, że wszelkie ą'ły czy ę'ły też chcą zostać ładnie wymówione! Błąd ten występuje u Ciebie jednocześnie w krasnalach jak i w scence, posłuchaj na spokojnie raz jeszcze. Zjadło też Ci się raz literkę ale brzmiało mi to bardziej jak potknięcie, niż nawyk. Modulacje brzmiały ciekawe ale jak sama mówisz, chodzi o zabawę! W takim razie więcej zabawy, więcej luzu i sama zauważysz ile to dopiero możliwości ma Twój głos! Emocje w scence nie były złe ale przychodzi tutaj od razu większy problem - Twój mikrofon.

Jeśli nie chcesz inwestować w nowy sprzęt, pomyśl co możesz zrobić z obecnym! Żeby zniwelować echo możesz narzucić na siebie i mikrofon kocyk, co do szumów to radzę Ci zmniejszyć czułość mikrofonu do około 20%, a nuż widelec te zabiegi pomogą. Jeśli nie, niestety pozostanie CI zaopatrzyć się w nowy sprzęt. W razie pytań o takie mankamenty techniczne, śmiało pisz do mnie na naszym serwerze Discord, służę pomocą.

Na ten moment niestety nie mogę przydzielić Ci rangi. W tym przypadku, nie chodzi o Twoje umiejętności a o sprzęt - nie musisz więc czekać kolejnego miesiąca by ponownie podejść do rekrutacji. Temat zamykam, a gdy tylko zrobisz coś z jakością audio swoich nagrań, zapraszam ponownie!

Pozdrawiam, Cearme.
Zablokowany