[AKTOR] SlodkaNeko

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
NokaSami

Wokalista

Tekściarz (młodszy)

Instrumentalista

Ilustrator

Posty: 20
Rejestracja: 06 wrz 2017, 14:15

wstawiam 2 wersje bo nie mogłam się zdecydować, obie wersje mi się podobają
Krasnoludki

1


2




Jest trche ciche bo mój program mnie nie kocha.
SCENKA
Subscribe to PewDiePie
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

Cześć!

Zwróć uwagę, żeby zbytnio nie śpieszyć się podczas nagrywania. Momentami język tak Ci się zawija, że zaczynasz mówić ciągiem - przesłuchaj którekolwiek z Krasnali:
- Krasnoludkizszystkichmiast - z deka zlepił się chaos, co?
Krasnoludki | z | wszystkich | miast - brnijmy zdecydowanie w tym kierunku.
W dalszej części nagrań pokazałaś, że umiesz ładnie mówić dlatego nie mam pojęcia co stało się w scence. Nie masz gdzie się śpieszyć, naprawdę.

Mówiłaś znowu chaotycznie, przez co pewne momenty pozostały dla mnie totalnie niezrozumiałe.

i hyehye, wybrałaś sobie bardzo wymagającą scenkę. Mimo, że nie znam uniwersum to łatwo przypuścić mi, jakie emocje powinny bić od każdej z nich. Tobie niestety odegranie tych emocji nie wyszło za dobrze. Zauważyłem, że łatwiej Ci przychodziło nagrywanie tych cichych, bardziej skrytych postaci, niewymagających podniesienia głosu - mało brakuje Ci żeby je fajnie dopracować. Niestety postacie bardziej barwne, krzykliwe, czy pewne siebie? Słabo, oj słabo. Miałem wrażenie jakbyś bała się, że ktoś z pokoju obok usłyszy jak nagrywasz. Totalnie nie o to chodzi, wyzbądź się tego. Masz super możliwości, predyspozycje, genialny głos żeby fajnie brzmieć w aktorskich produkcjach. Wykorzystaj to i ćwicz!

Podsumowując, masz naprawdę super możliwości. Niestety z materiałami które mi zaprezentowałaś nie mogę dać Ci pełnej rangi aktora, a przez Twój potencjał żal mi oddawać Ci "młodszego aktora". Chcę żebyś przez najbliższe dwa tygodnie sumiennie przećwiczyła aspekty które wymieniłem wyżej, do tego język, dykcje i wróciła tu z nowymi krasnoludkami i od nowa nagraną scenką. Tak, byłoby mi bardzo miło gdybyś przy drugim podejściu nagrała znowu tą samą scenkę, chcę zobaczyć ten progres!
Jeśli będziesz potrzebowała z czymś pomocy, jestem do Twojej dyspozycji - odezwij się do mnie na discordzie.

Wierzę, że kolejne podejście zaowocuje ekspresowym dodaniem Ci pełnej roli aktora. Powodzenia!
Data kolejnego podejścia, nie wcześniej niż: 19 października 2017

Pozdrawiam, Cearme.
Awatar użytkownika
NokaSami

Wokalista

Tekściarz (młodszy)

Instrumentalista

Ilustrator

Posty: 20
Rejestracja: 06 wrz 2017, 14:15

jeśli chodzi o dykcję staram się jak mogę, od dziecka nie mieszkam w polsce, a co do scenki to było jedyne co mi przyszło do głowy, nie wiedziałam co innego nagrac.
Subscribe to PewDiePie
Zablokowany