[AKTOR] Kaga

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Kaga

Posty: 2
Rejestracja: 21 paź 2017, 20:07

Heloooo! Wiem że nie wyszło najlepiej z kwestią audio (mikrofon dopiero na święta) Ale mam nadzieję że mimo stresu nie wyszło to najgorzej z mojej strony i że mi się uda. :D Jak nie? Kolejnym razem będzie lepiej! 8-) O dubbingowaniu marzę od dawna i myślałem że to nie możliwe dopóki nie natknąłem się na nanokarrin!

Krasnoludki -

Scenka -
mam nadzieję że zła sława jaka została przyniesiona dla Rick & Morty przez fanbase nie wpłynie na ocenę :lol:

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

ehh, ten nieszczęsny mikrofon. :/
Bardzo ciężko jest mi ocenić jakkolwiek Twoje nagrania właśnie przez tą jakość, nie mogę wyraźnie wychwycić wszystkiego co prezentujesz.
Podczas okresu oczekiwań na nowy sprzęt, radzę Ci żebyś dalej katował podstawy takie jak dykcja, emisja głosu, czy wczucie w postać - emocje.
Wszystkie niezbędne materiały do nauki znajdziesz na naszej forumowej szkółce, ponadto radzę Ci pooglądać filmy/pograć w coś z naszym polskim dubbingiem i próbować naśladować słyszane przez Ciebie głosy. Uważnie słuchaj w jaki sposób mówią oni, a w jaki sposób robisz to Ty - potrzeba Ci więcej naturalności mowy i wczucia w konkretną rolę.
Przy wyborze następnej scenki postaraj się, żeby było widać ruch ust odgrywanej przez Ciebie postaci. Nie idź na łatwiznę, w końcu aspirujemy tutaj o rangę aktora a nie lektora!

Tym razem nie przyznaję Ci rangi i pamiętaj, że liczba podejść do rekrutacji nie jest nieskończona, także radzę Ci ćwiczyć i czekać na nowy mikrofon! Wierzę, że Twoja kolejna rekrutacja którą będzie dane mi sprawdzać skończy się wynikiem pozytywnym.

Trzymaj się, pozdrawiam.
Cearme
Kaga

Posty: 2
Rejestracja: 21 paź 2017, 20:07

<3
Zablokowany