[AKTOR] MarBien

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
MarBien

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2017, 15:30

Witam. Czołem. Cześć. Dzień Dobry, dobry wieczór jeśli czytacie, słuchacie i oglądacie to wieczorem.

Mam na imię Marek i jestem bardzo ciekaw Waszego zdania co sądzicie o mojej próbie dubbingowej. Za wulgaryzmy nie będę przepraszał, bo w tym przypadku są one jak najbardziej na miejscu i wręcz niezbędne by oddać realizm sytuacji, w każdym bądź razie, przekleństwo użyte ze smakiem nie powinny nikogo zrażać, obrażać i demoralizować, bo to tylko słowo. Co do interpretacji krasnoludków, to chciałbym zademonstrować jeszcze kilka innych modulacji głosu lecz zabrakło tekstu. Nie przedłużając, cieszcie się, radujcie i kochajcie, a ja z zaraźliwym pozdrowieniem żegnam się z Wami i dzielę linkami do dubbingu:
oraz interpretacji wiesza:

Czołem. Cześć! :)
Nie jestem superbohaterem i nie posiadam super mocy, nie znam także kodów na nieśmiertelność, ale kocham i wierzę w to, co robię.
Awatar użytkownika
Dżindżer

Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2017, 16:27

Wygląda to dość interesująco :)
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

o proszę, ile energii! Już mi się podoba.

Panie, zniweluje Pan echo i wszystkie projekty stoją otworem. Zapraszam do grona aktorów, gratulacje! Baw się dobrze przy naszych projektach.

Pozdrawiam, Cearme
Awatar użytkownika
MarBien

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2017, 15:30

Dzięki. Wiem, że strasznie trzeszczy i jest pogłos, ale czego się spodziewać po dyktafonie w smartfonie. Za jakiś czas jak opanuje programy do obrabiania audio to powinno być ok. Pozdrawiam. :D
Nie jestem superbohaterem i nie posiadam super mocy, nie znam także kodów na nieśmiertelność, ale kocham i wierzę w to, co robię.
Zablokowany