[Aktor]Hypnosis

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Hypnosis

Posty: 3
Rejestracja: 29 paź 2017, 21:29

No to ten... niżej materiały do rekrutacji. W animacji 42 słowa bo szukałem materiału łatwego do złożenia (zachowując przy tym jakąś jakość) i nic lepszego nie znalazłem.
Wiek: 23 lata
Mikrofon: Rode NT-USB
Warunki: Pokój z drobnymi elementami poprawiającymi akustykę pod kątem lektorstwa.
Doświadczenie: Wszystkie poniższe nagrania są moimi pierwszymi... jedynymi dziełami.

Krasnoludki:


Animacja:


Extra (zwiastun wykonany przeze mnie dla nieistniejącej już sieci cs:go):
Bądź ziarnami piasku, lub kamyczkami. W wodzie toną tak samo...
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

Cześć! No proszę, ten głos. Czyżby konkurencja dla naszego Kreatiusa? :D

Miałem wrażenie, jakbyś się nieco speszył - poleciał na łeb na szyję, chciał mieć te nagrania za sobą. A to błąd bo na spokojnie mógłbyś nas tu wszystkich oczarować. Dykcyjnie spoko, emisja też na dobrym poziomie.

Co do scenki, niestety emocje bardzo kuleją. Fajnie obniżyłeś głos, końcówki gdzie drży Ci głos też czarują - ale to niestety za mało. Pamiętaj, że podczas dubbingu jedną z najważniejszych rzeczy jest wczucie w postać. Nie myśl, że tylko podkładasz głos pod postać a poczuj się jakbyś naprawdę nią w tym w momencie był, przeżywał całą sytuację.

Podobają mi się Twoje możliwości, dlatego umówmy się - puszczam tą rekrutację w niepamięć a Ty w ciągu dwóch tygodni dostarczysz tutaj nowe materiały:
- nowe krasnoludki, gdzie postarasz się zrobić wszystko na spokojnie, zaprezentować każdy Twój możliwy wariant głosu - nie lecąc, byleby skończyć -
- nowy fandubb, gdzie pokażesz prawdziwe emocje i zaprawdę wczujesz się w rolę.

Termin nie później niż 10 grudnia 2017 roku, trzymam za Ciebie kciuki!

Pozdrawiam, Cearme
Hypnosis

Posty: 3
Rejestracja: 29 paź 2017, 21:29

Mimo wstępnie negatywnej odpowiedzi kończyłem czytać post z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. Dziękuję za możliwość wstawienia nowych materiałów. Postaram się zrobić wszystko tak dobrze jak tylko mogę.

Pozdrawiam
Bądź ziarnami piasku, lub kamyczkami. W wodzie toną tak samo...
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

No mam nadzieję, chcę Cie w swoich projektach! Czekam, czekam. :)
Zablokowany