Jak zostać aktorem? - Szibin

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Szibin

Aktor

Posty: 15
Rejestracja: 29 lis 2017, 00:13

No właśnie? Jak? Dopiero od niedawna zainteresowałem się tym tematem chociaż wcześniej stykałem się z nim kilkukrotnie. Nagrywanie sprawiło mi sporo frajdy a z drugiej strony byłem nieco zawiedziony, że nie wyszło mi tak jakbym tego chciał. Dlatego zakładam ten post żeby się sprawdzić ale również żeby ktoś wytknął mi konkretne błędy (albo zalety jeśli to one są w mniejszości! ha) abym nie błąkał się w świecie fandubu!
Pozdrawiam

Krasnoludki:


Scenka: (po renderze pojawiły się dziwne dźwięki - miłej zabawy!)


Zależy mi na bardzo bogatym obsmarowaniu błotem! Postarajcie się!
Hypnosis

Posty: 3
Rejestracja: 29 paź 2017, 21:29

"Ten film wideo zawiera treść od partnera TV TOKYO Corporation, który zablokował go w Twoim kraju na mocy praw autorskich."

Kiedy ten YT zrozumie, że Niemcy to nie jest mój kraj :/ Ale wierzę, że wyszło dobrze! :D
Bądź ziarnami piasku, lub kamyczkami. W wodzie toną tak samo...
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

Jak wyżej, "Ten film wideo zawiera treść od partnera TV TOKYO Corporation, który zablokował go w Twoim kraju na mocy praw autorskich."
Popraw to i bierzemy się za rekrutacje. :)
Awatar użytkownika
Szibin

Aktor

Posty: 15
Rejestracja: 29 lis 2017, 00:13

Rzeczywiście. Cóż.
Wrzuciłem to tu:

https://www.cda.pl/video/174379379

i tu:




Oba ulegają teraz konwersji, ale myślę że w momencie w którym to czytacie powinno być okay.
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

Cześć!

Jesteś mega spięty, co przekłada się na wszystkie zaprezentowane nam materiały. Brzmisz jakbyś chciał ale nie mógł, jakbyś się nie bawił, jakby było to obowiązkiem. Brakuje w tym wszystkim naturalności, która jest bardzo istotną cechą w fandubbingu. Twoja scenka brzmi strasznie drewnianie, jest pozbawiona emocji. I zdaję sobie tutaj sprawę, że Pain jest właśnie taką postacią ale hej... Brak emocji też trzeba zagrać.

Całość wypadła bardzo słabo, dużo pracy przed Tobą. Jednym z najpowszechniejszych ćwiczeń, jest po prostu samokrytyka. Kiedy starasz się naśladować oryginał, słyszysz co się tam dzieje. Postaraj się jak najbardziej do niego zbliżyć, tak żebym chociaż słyszał próbę. Ponadto, sam kiedyś bardzo lubiłem podczas oglądania filmów, czy też grania w gry z polskim dubbingiem, naśladowanie wszelakich kwestii. Słyszysz jak mówi dana postać, postaraj się ją naśladować. Na pewno znajdziesz na to swój sposób, bo na ten moment brzmi to wszystko, potocznie drewnianie. Sam internet, jak również nasza forumowa szkółka stoi przed Tobą otworem.

Masz fajny głos, przy okazji dobry mikrofon. Liczę, że się nie poddasz i będziesz sumiennie ćwiczył - by za miesiąc znowu podejść do rekrutacji i pokazać mi swój progress.
Podsumowując na ten moment odrzucam Twoją rekrutację ale naprawdę mam nadzieję, że za miesiąc znowu nas odwiedzisz.
Zablokowany