{AKTOR} Podejście 2

Rekrutacja otwarta

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 141
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

[ ]Nick: Tochigo
Wiek: 30
Płeć: Samiec ^
Próbka głosu: Krasnoludki:
Scenka - Mój Fandub (UWAGA !!!!! Scenka zawiera wiele wulgaryzmów i powinna być oglądana tylko przez osoby z wiekiem 18+ :) -


Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Zdecydowanie Aktorem ! Podkładanie głosu pod postacie jest nie lada zabawą i wyzwaniem a ja mam mnóstwo wolego czasu.
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Nie ukrywam że miał bym ubaw z podkładania głosu do jakiegoś odcinka Kapitana Bomby czy Egzorcysty i też tak własnie zrobiłem ^^
Mikrofon: Owszem i Nowy ! Ten chyba daje radę.
Info:
No podejście Nr.2 mam nadzieję że się poprawiłem :3

Pozdrawiam :}
Ostatnio zmieniony 06 sty 2018, 15:41 przez Eden, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 75
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

Cześć! Niestety jakość mikrofonu uniemożliwia mi przyznania Ci rangi aktora, nawet przy pozytywnym rozpatrzeniu rekrutacji.
Ponadto dalej brak w temacie linku do krasnoludków.
Co do scenki, wyszło bardzo fajnie - Twój głos na swój sposób wpisał się w rolę Kapitana Bomby, całkiem przyjemnie się tego słuchało ale miałem bardzo dużo problemów z wychwyceniem czegokolwiek głębszego - właśnie przez słabą jakość audio.

Z racji, że czekałeś na sprawdzenie rekrutacji stosunkowo długo - nie musisz czekać miesiąca na kolejne podejście. Pamiętaj jednak, że z aktualną jakością mikrofonu nie będę mógł przyznać Ci rangi, jak pisałem w pierwszym zdaniu.

Pozdrawiam, Cearme.
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 141
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

To Ogarniamy dalej , fakt akcja z mikrofonem mnie zaskoczyła ale już mi przeszło. I tak jestem happy bo chyba progress jest ..tzn jak przypomnę sobię swoje pierwsze podejście ..Zaraki i ta scenka..teraz żałuję że to usunąłem bo mogłem to zostawić jako przestroge dla innych hehe(tak NIE robić) ..dostałem tam wtedy niezłe kazanie > _ < a teraz "Co do scenki wyszło bardzo fajnie" i "Przyjemnie się tego słuchało" aż serce rośnie <3 czyli do czegoś się nadaje xD a zatem działamy dalej , jest kilka rzeczy które przeszkadzają np.Komputer szumi albo nagle sąsiadka kotlety tłucze, czekając na mikrofon muszę pomyśleć co głównie zrobić z tym szumem od Pcka bo on cały cza nagrywa się w tle co wyraźnie słychać jak skupimy nas tym słuch :/ (cza przygrać MacGyvera i jakoś to wygłuszyć)

Do Następnego o/
Ps: Tak łatwo się mnie nie pozbędziesz:3
ODPOWIEDZ