Krasnoludki- rekrutacja na aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Areo&Oreo

Posty: 10
Rejestracja: 14 gru 2017, 15:58

Oreo:
WERSJA 1


WERSJA 2


Areo:



I to chyba wystarczy na rekrutację na aktora... Jeśli nie to proszę o jeszcze jakąś podpowiedź lub o zwrócenie nam uawag.

Na koniec dziękujemy Pchełce i Tochigo za pomoc z przesłaniem!
Areo&Oreo
Areoo&Oreoo
Areooo&Oreooo
Areoooo&Oreoooo
Areooooo&Oreooooo
Areoooooo&Oreoooooo
Areooooooo&Oreooooooo
Areoooooooo&Oreoooooooo
Areooooooooo&Oreooooooooo
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Wymagane są Krasnoludki oraz jakaś wybrana przez Ciebie scenka w której podkładasz swój głos więc radzę to dodać :) sugeruje również nie dawać 3 różnych wersji krasnali tylko wybrać te jedne twoim zdaniem najlepsze plus owa scenka ^ a jeśli mowa o 2 osobach to dwa razy krasnale i scenka w której oboje odegracie jakąś rolę i pokażcie swoje zdolności aktorskie :3

Najważniejsze by się nie spieszyć i zrobić to dobrze...nie powtarzajcie moich błędów ^^
Areo&Oreo

Posty: 10
Rejestracja: 14 gru 2017, 15:58

Scenke juz dawno dodałyśmy w "Przywitaj się"
Areo&Oreo
Areoo&Oreoo
Areooo&Oreooo
Areoooo&Oreoooo
Areooooo&Oreooooo
Areoooooo&Oreoooooo
Areooooooo&Oreooooooo
Areoooooooo&Oreoooooooo
Areooooooooo&Oreooooooooo
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

To trochę źle to robicie , bo to tutaj w to miejsce na forum należy obie te rzeczy zamieścić a nie w "Przywitaj się"
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

Cześć.

Oreo:
Hejhej, gdzie się tak śpieszysz? Spokojnie, masz zaprezentować w pełnej okazałości swój głos - a nie przelecieć mi tu rekrutacje "byle szybciej". Przez swój pośpiech zaczęłaś niechlujnie łączyć wyrazy, zjadać sylaby. "Krasnoludkizszystkichmiast"/ "popiersze" / gdziezimujomraki" - miej na to wgląd. Prócz tego masz przyjemną barwę głosu i przyzwoitą emisję, nic tylko dalej ćwiczyć.

prawie, że identyczna sytuacja ma miejsce w drugim nagraniu. Pilnuj się, plz.

Areo:
Masz taką samą tendencję jak koleżanka, a szkoda bo obie macie fajne barwy. Gdzie się tak śpieszycie, co? Jesteś też nieco zbyt wyskokowa - nie bierze się to raczej ze zbytniej energii, a braku kontroli. Fajnie jakbyś nad tym popracowała. Też dykcja Ci bardzo ucieka, przez pośpiech Twój język wyczynia jakieś wygibasy które niekoniecznie schludnie brzmią.

I co ja mam z Wami zrobić? Uhhhh. Pierwszy krok to proszę o scenkę, same krasnoludki uniemożliwiają przejścia rekrutacji.
Druga sprawa, powiem szczerze - Oreo jest na pewno poziom wyżej jeśli chodzi o materiały które mi udostępniłyście. Nie będę się głębiej rozwodził bez fandubbu ale mówię Wam wprost jak zachowam się przy ocenie.
Jeśli jedna z Was zagra gorzej, co jednocześnie zaprocentuje gorszym odbiorem scenki z mojej strony - jeśli stwierdzę, że choć jedna z Was nie zasługuje na rangę aktora - całe Wasze konto zostanie odrzucone podczas procesu rekrutacji, co skutkować będzie miesiącem przerwy przed kolejnym podejściem. Dlatego też sugerowałbym założyć Wam dwa oddzielne konta, nie chcę w żaden sposób Was poróżniać ale dobrze by było się od siebie odseparować przy czymś tak poważnym jak rekrutacja. Wydaje mi się, że będzie to najrozsądniejsze zarówno dla Was, jak i w przyszłości dla całej społeczności NanoKarrin.

Pozdrawiam i oczekuję scenki.
Cearme
Areo&Oreo

Posty: 10
Rejestracja: 14 gru 2017, 15:58

Tutaj mamy scenkę, a Krasnoludki nagrany jeszcze raz (wolniej)
Te scenki są nagrywane z jeszcze innymi osobami. Ja (Oreo)- Pinkie (ta różowa), Areo-Ginger (ta fioletowa)

1.

2.

3.
Areo&Oreo
Areoo&Oreoo
Areooo&Oreooo
Areoooo&Oreoooo
Areooooo&Oreooooo
Areoooooo&Oreoooooo
Areooooooo&Oreooooooo
Areoooooooo&Oreoooooooo
Areooooooooo&Oreooooooooo
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Zamykam rekrutację - dziewczyny mają osobne konta (no, póki co jedna :D).
Zablokowany