Rekrutacja na aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Jerzy_Odolski

Aktor

Posty: 14
Rejestracja: 05 sty 2018, 16:23



Cześć!

Chciałbym spróbować swoich sił w aktorstwie głosowym. Chcę dołączyć "Krasnoludki" w formacie wav., ale wyświetla mi się, że to jest nieprawidłowe rozszerzenie pliku. Co mam robić?
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Siema ! Radze dobrze poczytać o tym w temacie "Jak zostać aktorem" ale ..

Zrób tak:
1. Nagraj krasnale i scenkę
2. Daj na dysk google
3. Tu daj linki i tyle , nie dawaj bezpośrednio na forum bo z tym problemy są.
Awatar użytkownika
Jerzy_Odolski

Aktor

Posty: 14
Rejestracja: 05 sty 2018, 16:23

Hej!

Tu są "Krasnoludki":
Tu jest fragment z anime:

Mam nadzieję, że wszystko poprawnie zrobiłem.
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Film Został Zablokowany przez YouTube , radzę dać na google dysk tak jak krasnale.
Awatar użytkownika
Jerzy_Odolski

Aktor

Posty: 14
Rejestracja: 05 sty 2018, 16:23

Aha, tu jest fragment anime:
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

Cześć! Z przykrością muszę stwierdzić, że Twój mikrofon nie spełnia wymogów rekrutacyjnych. Jednak słuchając Cie, autentycznie słyszałem Kubusia Puchatka! Niesamowite.
Masz fajną emisję głosu - wiesz co robisz, jak operować swoim instrumentem. Momentami odczuwałem problemy z dykcją ale jak napisałem w pierwszym zdaniu - mikrofon. Bez dobrej jakości audio bardzo ciężko jest ocenić rekrutacje.

Jeśli chodzi o scenkę, cóż... Wyszło słabo. Czułem się bardziej jakbym słuchał lektora, aniżeli aktora dubbingowego. Zabrakło w tym wszystkim ekspresji, emocji, wczucia, manipulowania głosem. Jeszcze dużo pracy przed Tobą, Kubusiu Puchatku!

Na dzień dzisiejszy odrzucam Twoją rekrutację, kolejne podejście będzie możliwe dopiero za miesiąc od dnia dzisiejszego. Pamiętaj o dobrym mikrofonie!
Pozdrawiam, Cearme
Awatar użytkownika
Jerzy_Odolski

Aktor

Posty: 14
Rejestracja: 05 sty 2018, 16:23

Dziękuję za opinię! Widzę, że scenka jest bardzo słaba, po ponownym przesłuchaniu, "na świeżo", mnie samemu się wydało, że słucham lektora, i wiem, że mam słaby mikrofon, no cóż, będę pracować i postaram się zaopatrzyć w lepszy sprzęt. Scenkę też chyba zmienię, bardziej odpowiednią dla siebie, głosy młodych chłopców na pewno mi nie pasują. :roll: Wczorajsza decyzja była dość spontaniczna i wybrałem pierwsze, co znalazłem. Mam nadzieję, że za miesiąc wyniki będą lepsze. Jeszcze raz dziękuję za rady i do usłyszenia za miesiąc!
Ostatnio zmieniony 06 sty 2018, 16:25 przez Jerzy_Odolski, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Jeśli mieszkasz w jakimś większym mieście, to może uda się pożyczyć mikrofon / nagrać u kogoś z NK? Dzięki temu miałbyś ocenę umiejętności, a nie sprzętu :)
Awatar użytkownika
Jerzy_Odolski

Aktor

Posty: 14
Rejestracja: 05 sty 2018, 16:23

Nikt ze znajomych raczej nie ma lepszego od mojego sprzętu, ale i tak lepiej się zaopatrzyć w normalny sprzęt, jeżeli chcę nadal pracować z głosem, rozumiem to doskonale. Dziękuję, poszukam, popracuję nad sobą, to, że mam dobrą emisję - opinia od człowieka, który na tym się zna, już jest dla mnie bardzo ważna!
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

Bardzo podoba mi się takie nastawienie.
Jeśli będziesz potrzebował rad - służę pomocą,
kontakt ze mną możesz mieć przez nasz społecznościowy discord,
email: cearme.audio@onet.pl
bądź przez prywatne wiadomości na forum
Powodzenia!
Awatar użytkownika
Jerzy_Odolski

Aktor

Posty: 14
Rejestracja: 05 sty 2018, 16:23

Dziękuję bardzo, na pewno z Wami się skontaktuję.
Zablokowany